Zpět na » Serie A » Rozlosování Serie A 2007/08

Serie A - Rozlosování Serie A 2007/08

0

Líbilo se

31.07. - Aktualizováno!!! Dnes od 19 hodin probíhá v paláci Italského olympiského výboru (CONI) rozlosování programu nového ročníku Serie A a Serie B. První kolo nejvyšší soutěže má výkop 26. srpna. Mistrovský Inter začne sezónu s Udinese. + los 1. kola a výběr atraktivních zápasů

Nad rozlosováním, které televizním divákům poskytla v přímém přenosu stanice Italia Uno, dozoroval Giancarlo Abete (president Italské fotbalové federace), Gianni Petrucci (president Italského olympijského výboru CONI) a Antonio Matarrese (president Lega Calcio)

Již před rozlosováním Serie A bylo jasné, že Inter, Juventus a Lazio zahájí sezónu doma. AC Milán a AS Řím naopak nastoupí venku, stejně jako Catania, Udinese, Cagliari a Empoli, týmy, které potřebují dokončit úpravy na svých stadionech. Fiorentina nikdy nebude hrát svá domácí utkání ve stejnou dobu jako Empoli. Totéž se týká i zápasů Catanie a Regginy.

V 1. kole mistrovský Inter přivítá Udinese. Nováčci začnou doma, Janov s milánským AC, Juventus s Livornem a Neapol s Cagliari.

Prvním velkým zápasem v Serii A bude ve 4. kole souboj římského AS s Juventusem. Současně s tímto utkáním se odehraje i první městské derby. Bude jím janovské a hostitelem se stane Sampdoria. Milánské derby je na programu v 17. kole, těsně před vánocemi. Římské derby se hraje v 10. kole (domácím bude AS) a turínské v 6. kole (Juventus začne v roli hosta).

9. března oslaví Inter na San Siru sté výročí založení v souboji s Regginou.

Program 1. kola:
Inter - Udinese
Janov - AC Milán
Juventus - Livorno
Lazio - Turín
Neapol - Cagliari
Fiorentina - Empoli
Parma - Catania
Siena - Sampdoria
Palermo - AS Řím
Reggina - Atalanta

Atraktivní zápasy:
AC Milán - Fiorentina 2. kolo
AS Řím - Juventus 4. kolo
Sampdoria - Janov 4. kolo
AS Řím - Inter 6. kolo
Turín - Juventus 6. kolo
Fiorentina - Juventus 7. kolo
Inter - Neapol 7. kolo
Lazio - AC Milán 7. kolo
AC Milán - AS Řím 9. kolo
Neapol - Juventus 9. kolo
AS Řím - Lazio 10. kolo
Juventus - Inter 11. kolo
AC Milán - Juventus 14. kolo
Inter - AC Milán 17. kolo

/ gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články