Zpět na » Serie A » Juventus chce Van Der Vaarta

Juventus chce Van Der Vaarta

Juventus chce Van Der Vaarta © -

0

Líbilo se

08.11. - Juventus Turín je připraven předložit nabídku za středopolaře Hamburgu SV, Rafaela Van de Vaarta. Nizozemská hvězda je jedním z nejlepších záložníku v Evropě a o jeho služby se zajímají mimo jiné i Real Madrid, Valencie a Chelsea.

24-letý Nizozemec je jedním z hlavních opor německého týmu, který skvěle vstoupil do nového ročníku Bundesligy a šlape na paty vedoucímu Bayernu Mnichov. Van der Vaart se zatím trefil sedmkrát a jeho cena se na trhu odhaduje na 12 miliónů liber.

Sportovní ředitel Juventusu Turín, Alessio Secco má podle vlastních slov velký zájem Nizozemce přivést do "Staré dámy" a je připraven předložit nabídku, která podle prvních zpráv je 10 miliónů liber. Není žádným tajemstvím, že Van der Vaart si přeje Hamburg opustit a nejraději by se stěhoval do Španělska. Jeho vysněným snem je hrát za Barcelonu. Katalánský velkoklub však o Van der Vaartovi služby nestojí, naopak rival Real Madrid po nizozemském šuterovi pokukuje čím dál více.

V současné chvíli však vypadá nejreálněji přestup Van der Vaarta do Valencie, která má novýho trenéra Ronalda Koemana, který o Van der Vaartovi prohlásil, že je to fantastický hráč, kterého by chtěl ve svém mužstvu za každou cenu. Šance Juventusu tedy na první pohled nejsou příliš vysoké.

Jakub Košťan / goal.com

Nejnovější články