Zpět na » Serie A » Palermo: hvězdou má být Miccoli

Serie A - Palermo: hvězdou má být Miccoli

0

Líbilo se

31.07. - Přestupní termín v Serii A se nachází zhruba v polovině. Po velkoklubech přichází na řadu v krátkém shrnutí přestupových plánů menší kluby. Klub z Palerma se po špatném konci minulé sezony snaží posílit, jak nejvíc to jde.

Hlavní posilou Rosanero má být bývalý útočník Perugie, Juventusu, Fiorentiny a Benficy Lisabon Fabrizio Miccoli. Ăštok Palerma prošel celkově největšími změnami. Andrea Caracciolo a David Di Michele zamířili do Sampdorie, respektive do Turína. Nahradit je mají Miccoli a David Matteini, který přišel z Empoli.

Velkou ztrátou pro klub bude odchod kapitána Coriniho, který se přestěhoval do Turína. Dále odešli Parravicini (Parma), Munari (Lecce), Bovo (CFC Janov), Terlizzi (Catania) a Ciaramitaro (Chievo).

Nahradit je mají a posilami se stát záložník Migliaccio z Atalanty, brankář Ujkani z Anderlechtu, záložník Jankovič z Realu Mallorca a obránce Rinaudo ze Sieny. Z hostování v Interu se také vrací Mariano Gonzalez.

Mluví se také o zájmu Rosanero o obránce Stendarda z Lazia, Mesta z Regginy, záložníky Marchionniho z Juventusu, Doniho z Atalanty a Del Vecchia ze Sampdorie, a útočníka Rigana z Messiny. Klub ze Sicílie má ale v rukávu dva trumfy, které by rád vytáhl. Palermo by rádo získalo Michele Caniniho z Cagliari a záložníka Alessandra Rosinu z Turína. Zvláště Rosina by byl fantastickou posilou. Pokud ho ale Palermo bude chtít získat, bude muset sáhnout hluboko do kapsy. Prostředky by mohlo získat i prodejem hráčů, zájem je především o Andreu Barzagliho.

Zdeněk Leitkep / eurosport.yahoo.com, transfermarketweb.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články