Zpět na » Serie A » Lazio už brankáře našlo

Serie A - Lazio už brankáře našlo

0

Líbilo se

31.07. - Přestupní termín v Serii A se nachází zhruba v polovině. Po velkoklubech přichází na řadu v krátkém shrnutí přestupových plánů menší kluby. Hlavním úkolem Lazia Řím bylo najít novou brankářskou jedničku.

Vedení Lazia svůj úkol nakonec splnilo a své naděje vložilo do bývalého brankáře River Plate. Juan Pablo Carrizzo má být tím, kdo nahradí legendu Peruzziho. Druhou velkou posilou má být francouz Mourade Meghni, který přišel z Bologny. Meghni byl dlouho nazýván novým Zidanem a nyní dostane šanci ukázat své kvality v Serii A. Kromě zmíněných hráčů trenér Delio Rosi v kádru nové přivítá také obránce Kolarova z OFK Bělehrad, záložníka Del Nera z Brescie a obránce Scaloniho ze Santanderu.

Klub ale zatím opustily pouze obránce Bonetto, který zamířil do Bologny, záložník Pasquale Foggia, který bude hostovat v Cagliari a také Luis Jimenez, který bude působit v Interu.

K posilám, které se často zmiňují v souvislosti s Laziem, patří povětšinou hráči působící v Jižní Americe. Mluví se o brankáři Diego Alvesovi z Mineira, který by měl dělat dvojku Carrizovi a obránci Silvestrem z Bocy Juniors.

Prezident Lazia Lolito nedávno prohlásil, že je s kádrem spokojen a pokud mají následovat další nákupy, bude muset někdo odejít. Spekuluje se o odchodu Stendarda a Cribariho, kteří by měli zamířit na východ. Dalšími hráči, kteří jsou na odchodu, jsou údajně útočníci Igli Tare a Simone Inzaghi. Oba hráči mají přes útočné duo Rocchi - Panděv jen mizivou šanci na základní sestavu a rádi by zamířili jinam. O Inzaghiho má údajně zájem Parma. Livorno by zase chtělo obránce Belleriho a záložníka Baronia.

Zdeněk Leitkep / eurosport.yahoo.com, transfermarketweb.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články