Zpět na » Serie A » Římské terče - Modesto a Cicinho

Serie A - Římské terče - Modesto a Cicinho

0

Líbilo se

30.07. - Přestupní termín v Serii A se nachází zhruba v polovině. FotbalPortal se v krátkém seriálu zaměřuje na přestupové plány čtyř velkoklubů (AC Milána, Interu, Juventusu, AS Říma). Jako třetí tým v pořadí si naši pozornost vyloužilo římské AS. Na Olimpico nově přišel Juan, Esposito či Giuly. Nyní tým vydělal na transferu Chivua a může utrácet dál. AS investuje nejspíš do obrany.

Římskému AS se nakonec nepodařilo udržet v kádru Rumuna Chivua. Sehnat adekvátní náhradu za kapitána rumunské reprezentace je nyní pro Římany prvořadým úkolem. Kouč Spalletti již uvedl, že Marca Andreolli (přišel do Říma jako součást transakce za Chivua) v týmu vítá, ale pouze s jeho příchodem si do budoucna nevystačí. Giallorossi jednají o transferu Francesca Modesta (25 let) z Regginy a Brazilce Cicinha (27) z Realu Madrid.

Cicinha si podle dnešního vydání Corriere dello Sport žádá i Francesco Totti. List uveřejnil na titulní straně výzvu římského kapitána adresovanou brazilskému zadákovi: "Přijď do Říma, čekám na tebe". V italské metropoli by se pravý bek mohl sejít s krajanem Juanem, jenž k AS zamířil z Leverkusenu. Kouč Spalletti si jej zatím nemůže vynachválit.

Francesco Modesto je vytipovanou posilou na levý kraj obrany. Modesto v nejvyšší soutěži debutoval teprve před dvěma roky. Pod vedením trenéra Mazzarriho vyrostl v Reggiu di Calabria ve velkého hráče. V příštích dnech by se mělo rozhodnout, zda bude Modesto v nové sezóně poslouchat pokyny trenéra Ficcadentiho nebo Spallettiho.

/ tuttomercatoweb.it, corrieredellosport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články