Zpět na » Serie A » Inter ještě neřekl poslední slovo

Serie A - Inter ještě neřekl poslední slovo

0

Líbilo se

30.07. - Přestupní termín v Serii A se nachází zhruba v polovině. FotbalPortal se v krátkém seriálu zaměřuje na přestupové plány čtyř velkoklubů (AC Milána, Interu, Juventusu, AS Říma). Ve druhém díle se podíváme na Inter. Ăšřadující mistr zatím nezahálel. Přivedl Suaza, Chivua, Jimeneze či Rivase. I pro další posily nechává ale stále otevřenou bránu.

Inter má z italských týmu zatím asi nejcennější přestupové úlovky. Do útoku přivedl bombera z Hondurasu Suaza a do obrany Rumuna Chivua. Na hostování navíc získal ofensivního záložníka Chilana Jimeneze. Přesto nerazzurri kapitolu calciomercata ještě neuzavírají. Těžko říci, zda Manciniho s Morattim v plánu posílit kádr podpořily dvě porážky v přípravě s Valencií a Arsenalem. Prioritou pro černomodré každopádně zůstává příchod brazilského záložníka Emersona (31 let), pro něhož již není místo v Realu Madrid. Opačným směrem do Ĺ panělska by měl putovat Argentinec Solari. Dle serveru Tuttomercatoweb existuje možnost, že výměna bude uskutečněna již tuto středu. Marco Materazzi sice prohlásil, že Emerson by pro něj nebyl vítaným kolegou. Klubové vedení ale svoji oporu nakonec umlčelo s tím, že úkolem hráčů není komentovat přestupovou politiku.

Očekává se, že Inter v nejbližších dnech dořeší příchod gólmana Emiliana Viviana (21) z Brescie. Ten však zatím nemůže počítat s ničím jiným, než s místem na lavičce mezi náhradníky. Případně možná bude uvolněn na hostování.

Zájem Interu o českého reprezentanta Radoslava Kováče (27) je již zřejmě minulostí. Milánští se během několika týdnu nedokázali s moskevským Spartakem dohodnout na přestupové částce a nyní navíc získali Chivua, který může italskému mistrovi odvádět i takové služby, jaké si sliboval od Kováče. Prezident Interu, Massimo Moratti, v uplynulých dnech prozradil, že se mu velmi zamlouvá pohled na fotbalové dovednosti Lea Messiho (20) z Barcelony. Jeho příchod do Milána je prý pro klubového patrona snem. Třeba se však v budoucnu promění v realitu.

/ tuttomercatoweb.it, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články