Zpět na » Serie A » Ranieri naznačil odchod Chielliniho

Serie A - Ranieri naznačil odchod Chielliniho

0

Líbilo se

29.07. - Claudio Ranieri naznačil, že Giorgio Chiellini možná skutečně opustí tým a zamíří do Manchesteru City. Juventus je nyní v Anglii a trenér nevyloučil, že Chiellini zde zůstane.

Ještě před pár dny Ranieri odchod Chielliniho z klubu označoval za nemožný. Giorgio Chiellini ale několikrát prohlásil, že chce z klubu odejít, protože necítí dostatečnou důvěru. Nyní se zdá, že dosáhne svého a zamíří do Manchesteru City. Tam si ho vyhlédl švédský trenér Sven-Goran Eriksson.

"Jestli se s námi Giorgio vrátí do Turína? To bude záležet na něm, Manchesteru City a Juventusu. Je pro nás důležitý, ale rozhodně ho tu nehodláme držet proti jeho vůli," prohlásil Ranieri, trenér Juventusu.

Přestup Chielliniho se začal rodit ve chvíli, kdy si hvězda reprezentace do 21 let postěžovala do tisku, že neví, jak je to s jeho budoucností na Delle Alpi. Ranieri reagoval naštvaně a prohlásil, že o hráčích rozhoduje on. Do věci se vložil Sven-Goran Eriksson a pokusil se Chielliniho získat. Nyní se zdá, že jeho snaha bude úspěšná. Eriksson už nyní do týmu získal Geovanniho, Martina Petrova, Gelsona Fernandese a Rolanda Bianchiho. Zájem má i o Manuele Blasiho.

Zdeněk Leitkep / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články