Zpět na » Serie A » Milán slibuje Mistra X

Serie A - Milán slibuje Mistra X

0

Líbilo se

30.07. - Přestupní termín v Serii A se nachází zhruba v polovině. FotbalPortal se v krátkém seriálu zaměřuje na přestupové plány čtyř velkoklubů (AC Milána, Interu, Juventusu, AS Říma). Tentokrát rozebereme AC Milán, klub který zatím téměř neposílil. Slibuje však příchod tajemného Mistra X.

Neformální šéf milánského klubu Adriano Galliani hraje s veřejností a s médii již několik dní zajímavou hru. Slibuje, že do Milána přijde velká posila, jistý "Mistr X". Více prozradil jen to, že se jedná o cizince. Každým dnem se na scéně objevuje nové jméno potenciální posily rossoneri. Funkcionáři z via Turati pak příchod jednotlivých fotbalistů vylučují nebo se k nim záhadně odmítají vyjadřovat.

Zájem rossoneri o kanonýrská esa Ronaldinha (Barcelona, 27), Eto'a (Barcelona, 26), Drogbu (Chelsea, 29) či Ĺ evčenka (Chelsea, 30) není žádnou novinkou. Stejně tak není tajemstvím, že si Milán může těžko dovolit jejich příchod. Na via Turati se nebude stěhovat nejspíš ani Portugalec Deco (Barcelona, 29), o kterém kouč Ancelotti prohlásil, že si jeho styl hry velmi oblíbil. Nejrealnější je vize o přestupu Brazilce Alexandreho Pata (Internecional, 17) do Milána v lednu příštího roku. Kdo tedy může posílit AC již v nejbližších dnech?

Hodně se mluví o brazilském útočníkovi Juliovi Baptistovi (25). Jeho zaměstnavatel Real Madrid nabídl Adrianovi Gallianimu, že rodáka ze Sao Paula uvolní pod podmínkou, když AC "uleví" španělskému šampionovi i o Antonia Cassana (25). Trenér Carlo Ancelotti určitě nebude chtít ustoupit od svého požadavku posílit kádr o alternativu za Gennara Gattusa. Rossoneri pro tuto pozici rozvažují mezi Brazilci Thiagem Mottou (Barcelona, 24) a Emersonem (Real, 31).

Poslední zprávy z tábora milánských Ďáblů nepotěší ty, kteří doufali v příchod Argentince Riquelmeho (29). Fotbalista Bocy Juniors juniors podle Carla Ancelottiho nezapadá do koncepce rossoneri. Riquelme na oplátku odvětil, že se mu do Milána stejně nechce. V Argentině je prý spokojen.

/ tuttomercatoweb.it, corrieredellosport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články