Zpět na » Serie A » Kapitán Lazia: Můžeme konkurovat všem

Serie A - Kapitán Lazia: Můžeme konkurovat všem

0

Líbilo se

28.07. - Lazio skončilo v minulé sezóně v Serii A na třetím místě. Přesto biancocelesti nejsou letos přiřazování k favoritům nejvyšší italské soutěže. To, že s Laziem nikdo příliš nepočítá, může nakonec Rossiho svěřencům nahrát do karet. Lazio v přípravě předvádí velmi dobré výkony, čehož si je dobře vědom kapitán týmu Zauri.

Z pěti dosavadních přípravných zápasů Lazio 4 vyhrálo a v jednom remizovalo. Dnes Rossiho svěřenci svedou boj se Southamptonem. Luciano Zauri si dosavadní přípravnou fázi sezóny pochvaluje. "Učinili jsme velké pokroky ve fyzické přípravě. Byla velmi náročná, i když asi ne tolik jako v minulých letech."

Oproti ostatním týmům mohou mít Římané výhodu v tom, že zahájili přípravu dříve. Již 11. července nastoupili k prvnímu zápasovému testu. Zároveň ale musí rozložit své síly i pro předkolo Ligy mistrů, kde narazí v polovině srpna na dosud neznámého soupeře. "Jsme připraveni, chybí už jen pár týdnu na to, abychom se zlepšili. Do zápasů musíme vložit hlavně naše srdce," avizuje devětadvacetiletý zadák.

Zauri se vyjádřil i k vyhlídkám Lazia v Serii A. "Jsme si vědomi našich možností a hranic. Minulý rok jsme byli třetí, na těžce vybojované a zasloužené pozici, ale současně také neočekávané....Věřím, že dnešní Lazio může hrát hodně vysoko v tabulce, ale abychom pochopili, kam až můžeme mířit, potřebujeme dostatek času," braní se ukvapeným závěrům Zauri.

Kapitán Lazia si samozřejmě musí zvyknout, že jeho tým bude srovnáván s konkurenčním AS. Jak tedy vidí Luciano Zauri kvality městského rivala? "Mají oproti nám určitě něco navíc, ale není třeba se děsit. My můžeme soutěžit se všemi velkými týmy."

/ sslazio.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články