Zpět na » Serie A » Nákupy PSG v Itálii jsou neuvěřitelné. Přijde i Pastore?

Nákupy PSG v Itálii jsou neuvěřitelné. Přijde i Pastore?

Nákupy PSG v Itálii jsou neuvěřitelné. Přijde i Pastore? © vitaazzurra.blogspot.com - Javier Pastore se raduje z branky.

3

Líbilo se

29.07. - SLEDUJEME Mohamed Sissoko, Jérémy Menez a Salvatore Sirigu. To jsou tři posily ze Serie A, které získal francouzský tým Paris St. Germain. A na spadnutí už je podle italských médií i přestup Javiera Pastoreho z Palerma.

Paris St. Germain mohutně posiluje. Příští sezónu totiž chce francouzský titul. Mohamed Sissoko podepsal v klubu tříletou smlouvu, Juventusu poslal francouzský klub sedm milionů eur.

Brankář Palerma Salvatore Sirigu podepsal smlouvu dokonce na čtyři roky, odstupné činilo 3,5 milionů eur. Do Francie odchází i Jérémy Menez. Bývalý útočník AS Řím podepsal tříletou smlouvu, Vlci pak za něj dostali 8 milionů eur.

Hlavní nákup se ale teprve chystá. Před pár dny byl na spadnutí přestup Javiera Pastoreho do Chelsea. Jenže vše je jinak. Palermo sice o hráče přijde, útočník ovšem zřejme zamíří právě do PSG.

”Jejich zájem o Pastoreho je opravdový. Existuje možnost, že hráč přestoupí do Paříže, Leonardo o něj hodně stojí,” prohlásil sportovní ředitel Palerma Sean Sogliano. Podle informací zaplatí francouzský klub Palermu 45 milionů eur.

A podle prezidenta italského týmu Maurizia Zampariniho k přestupu dojde již příští týden. Palermo má dluh 20 milionů eur a tento prodej se mu tak bude velice hodit.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Nejnovější články