Zpět na » Serie A » Oddo: Inter není favoritem

Serie A - Oddo: Inter není favoritem

0

Líbilo se

26.07. - Obránce AC Milán Massimo Oddo nesdílí názor, že je Inter favoritem Serie A. Podle něho Inter rozhodně není týmem, který by měl v Itálii vládnout.

Oddo přišel do Milána v lednu z Lazia Řím a pevně se usadil na pravém kraji obrany. Před letošní sezonou je znepokojen tím, že jeho tým je v prognózách odborníků řazen až za Nerazurri.

"Inter není lepší než ostatní týmy. Ve fotbale k vítězství potřebujete mnohem víc, než jen ty nejlepší hráče," myslí si Oddo.

"My jsme psychicky velmi silní. Dokázali jsme to vítězství v Lize Mistrů. A i AS Řím má velmi dobrý tým. Mají stejně dobrý tým jako Inter nebo my," říká pravý obránce Rossoneri.

Prioritou Milána zřejmě bude Serie A. Po loňském neúspěchu v domácí soutěži přišel triumf v Lize mistrů. Proto by Milán letos rád uspěl na domácí scéně. Oddo ale nechce volit mezi Scudettem a triumfem v Lize Mistrů.

"Nemůžu si vybrat mezi Scudettem a Ligou Mistrů. Chci vyhrát oboje. Ještě máme jeden cíl, tím je Evropský superpohár. Ten sice nemá nejvyšší cenu mezi trofejemi, ale já chci vyhrát všechno, co můžu," říká Oddo.

Milán se postaví Seville v Monaku 31. srpna. Sevilla má jako první šanci vyzkoušet, jestli bude Milán tak silný, jak Oddo doufá.

Zdeněk Leitkep / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články