Zpět na » Serie A » Cassettiho možná nahradí Cicinho

Serie A - Cassettiho možná nahradí Cicinho

0

Líbilo se

25.07. - Nejen o Cristiana Chivua může přijít římské AS. Rýsovat se totiž začíná odchod dalšího obránce. Podle informací televize Sky opustí Marco Cassetti římské AS a přestoupí do Monaka. Giallorossi chtějí nyní pravý kraj obrany zaplnit Brazilcem Cicinhem z Realu Madrid.

Marco Cassetti odehrál v Římě teprve první sezónu. Giallorossi si jej vyhlédli v Lecce, kde patři k oporám týmu. Debut v Serii A zažil Marco Cassetti v dresu Hellasu Verona. Pochlubit se může i dvěma starty za italskou reprezentaci. Marco Cassetti bojoval v Římě s Christianem Panuccim o pozici na pravém kraji obrany. Spalletti jej ovšem taktéž využíval i v záloze. Několikrát nastoupil Cassetti s Panuccim v obraně společně. To když se jeho kolega přesunul do středu.

Náhradou za Cassettiho chtějí giallorossi získat sedmadvacetiletého Brazilce Cicinha z Realu Madrid. Cicinha Římané sledují již několik let. Kromě herních předností je jeho výhodou i vlastnictví italského pasu. U Spallettiho týmu by tedy nebyl veden jako cizinec.

/ tuttomercatoweb.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články