Zpět na » Serie A » Chivu do Interu?

Serie A - Chivu do Interu?

0

Líbilo se

25.07. - Christian Chivu možná přeci jen opustí AS Řím už toto léto. Hráčova přítelkyně dnes vyhlásila, že Chivu přestoupí do Interu Milán.

Rumunský obránce je toto léto neustálým předmětem přestupových dohadů. Podle různých zpráv měl přestoupit do Interu Milán, Realu Madrid či Barcelony. Nyní se zdá, že nejblíže je přestup k Nerazurri.

"Christian přestoupí do klubu Massima Morattiho za deset milionů liber," prohlásil hráčova přítelkyně Adelina Elisei pro rumunskou stanici Antena Tre.

"Jeho rozhodnutí je konečné. Přistoupil kvůli tomu i na snížení platu. Bude vydělávat 3,2 milionu liber ročně, místo požadovaných 3,9 milionu. Podepíše smlouvu na pět let. Já bych měla jet do Milána zítra, chtěla bych ho už vidět," prohlásila dál Adelina Elisei.

Dohoda byla údajně uzavřena po telefonu mezi prezidentem Interu Morattim a šéfkou AS Řím Rosellou Sensi. Kluby zatím dohodu nepotvrdily. AS ale slíbilo, že vyřeší hráčovu budoucnost do čtvrtka, kdy klub slaví 80. výročí. Pokud AS skutečně Chivua pustí, očekává se, že klub zároveň učiní novou nabídku za Francesca Modesta z Regginy.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články