Zpět na » Serie A » Prezident Neapole slibuje příchody

Serie A - Prezident Neapole slibuje příchody

0

Líbilo se

23.07. - Prezident Neapole Aurelio De Laurentis slíbil fanouškům, že v tomto přestupním období bude tým posílen. Agent Giuseppe Rossiho zároveň prohlásil, že Rossi by rád oblékl dres Neapole.

V uplynulých dnech se začali ozývat nespokojení fanoušci Neapole, kteří stále marně čekají na výrazné posílení týmu. Fanoušci očekávají v týmu velké hráče, kteří klubu pomůžou na pohárové pozice. Takoví ale zatím nepřišli.

Prezident Partenopei Aurelio De Laurentis však stále tvrdí, že klub o příchodech jedná. S Neapolí byli v minulých týdnech spojováni například Franco Semioli, který už ale přestoupil do Fiorentiny, nebo Valerij Bojinov. Fanoušci začínají být neptpěliví, prezidenta to ale údajně neznepokojuje.

"Absolutně ne. Před startem soutěže budou fanoušci spokojeni. Nevěřím, že tým je kompletní. Naše práce není skončena. Ještě nějaké malé či velké obchody určitě uděláme. Marino i já víme, že teď jsme v Serii A a podle toho také posílíme," tvrdí seběvědomý De Laurentis.

Naději fanouškům Neapole také určitě dodalo prohlášení agenta Giuseppe Rossiho. Rossi je na odchodu z Manchesteru United a jeho agent Federico Pastorello dnes prohlásil, že Rossi by rád zakotvil v Neapoli.

"Giuseppe by byl šťastnější v Neapoli. Velmi pečuje o svou budoucnost a ta není jenom o penězích. Rád by přestoupil do Neapole, věří tomuto projektu. Jeho cena je asi 10 milionů euro," prohlásil Pastorello.

"Mluvil jsem s manažerem Neapole Marinem před pár dny, ale Neapol se mě na Rossiho zatím nevyptávala. Nevím, jestli s Manchesterem jednají o jeho budoucnosti. Rossi pravděpodobně odejde z Manchesteru, kluby z Anglie i Itálie se o něho zajímají. Giuseppe nechce jít do jiné země, zvykl si na život v Anglii i Itálii. Nechce si znovu zvykat. Angažmá v jiné zemi nepřichází v úvahu," řekl Rossiho zástupce.

Donedávna se zdálo, že největším zájemcem o Rossiho služby je Parma. Pro tu je ale zřejmě 10 milionů euro, na které si Rossiho cení Manchester United, příliš mnoho.

Zdeněk Leitkep / goal.com, gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články