Zpět na » Serie A » Valencia by ráda Adriana

Serie A - Valencia by ráda Adriana

0

Líbilo se

13.08. - Ĺ panělská Valencia by do svých služeb ráda přivedla Brazilce Adriana. Naopak žádný zájem klub z Mestally nejeví o Stefana Fioreho.

Podle dnešních zpráv italských serverů Valencia poslala do Milána oficiální nabídku 15 milionů euro za Adriana. Inter ale nabídku okamžitě smetl ze stolu jako směšnou. Valencia chce zřejmě využít slabé poslední sezony Adriana a koupit ho levně. Inter je údajně ochoten začít jednat na částce 25 milionů euro.

Adriano prožil bídnou minulou sezonu, nedávno navíc přiznal, že bojoval s alkoholem. Nyní se chce ale vrátit na vrchol a Interu oplatit důvěru, kterou do něho vložil. O přestupu tak nechce ani slyšet. V Inter má navíc smlouvu až do roku 2010.

Stefano Fiore má jiné starosti. Loňskou sezonu odehrál obstojně v Turíně a Livornu, ale jeho hostování v Itálii skončilo a Fiore by se měl vrátit do Ĺ panělska. Quique Sanchez Flores s ním ale nepočítá a ani mu nedovolil trénovat s týmem. Fiore se tak připravuje individuálně a hledá si angažmá.

"Mluvil jsem se sportovním ředitelem, on je dobrý člověk. Na rovinu mi řekl, že trenér se mnou v plánech nepočítá a mohu si hledat angažmá, ale že nemohu trénovat s týmem. Začal jsem trénovat sám. Tréner? Jednou se mnou mluvil. Volal mi s tím, že se mnou potřebuje mluvit. Když jsem ale přijel do Ĺ panělska, vůbec se mi neozval. Teď nemám přiliš dobrou kondičku, ale brzy budu zpátky ve formě. Chtěl bych dostat šanci jako každý jiný hráč. Jsem také hráč Valencie a myslím, že zasloužím stejnou šanci jako spoluhráči. Trenér ale se mnou jedná hrozně a já nevidím jinou cestu než odchod," prohlásil Fiore pro Gazzetta dello Sport.

Zatímco Fioreho odchod je díky postoji trenéra prakticky jistou věcí, příchod Adriana je spíše sen než možná skutečnost.

Zdeněk Leitkep / eurosport.yahoo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články