Zpět na » Serie A » Parma získala Damiana Zenoniho

Serie A - Parma získala Damiana Zenoniho

0

Líbilo se

13.08. - Parma a Udinese si vyměnili hráče. Zatímco bíločerné posílí obránce Damiano Ferronetti (22 let), do Parmy míří třicetiletý Damiano Zenoni. Přestup se uskutečnil z iniciativy týmu trenéra Di Carla. Parma s mladým kádrem potřebuje před startem Serie A získat pár zkušených hráčů. Jedním z nich je právě Damiano Zenoni.

Spoluhráčem Tomáše Zápotočného a Sivoka se stane mladý obránce Damiano Ferronetti. Ferronetti v Serii A debutoval za římské AS již v sezóně 2002/03. Poslední tři sezóny hrál za Parmu, kde trpělivě čekal na svoji příležitost. V loňské sezóně odehrál 16 ligových zápasů. Parmu nejspíš opustí i zadák Matteo Contini, který je v hledáčku Janova.

Záložník Damiano Zenoni působil v Udine poslední tři sezóny. Před tím dlouhou dobu oblékal dres Bergama. Na kontě má i jeden reprezentační start. O trochu více než Damiano se v italském fotbale dokázal prosadit jeho bratr-dvojče Cristian, jenž hrál i za Juventus. Damiano Zenoni bude nyní působit ve stejném týmu jako český gólman Radek Petr. Parma podepsala s hřáčem tříletý kontrakt.

/ tuttomercatoweb.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články