Zpět na » Serie A » Recoba s Cesarem do Neapole?

Serie A - Recoba s Cesarem do Neapole?

0

Líbilo se

12.08. - Neapol hodlá využít přetlaku kvalitních fotbalistů v kádru Interu. Azzurri budou podle serveru channel4.com ještě před startem ligy usilovat o to, aby pod Vesuv z Milána zavítala dvojice Jihoameričanů. Tým trenéra Rejy by měl konkrétně posílit uruguayský útočník Alvaro Recoba a brazilský středopolař Cesar.

Alvaro Recoba (31 let) již několikrát naznačil, že po deseti letech na San Siru potřebuje změnit ovzduší. Kromě Neapole se o něj zajímá i Turín pod vedením Waltera Novellina. Ten Recobu trénoval v roce 1999 v Benátkách. Recobova smlouva vyprší v roce 2008. Odstupné, které by za něj Inter nyní považoval, by tedy nemuselo být vysoké. Pod Vesuvem by se setkal s dalšími Uruguayci Garganem a Bogliacinem.

Brazilský záložník Cesar Aparecido (32 let) přestoupil do Interu v roce 2006 z Lazia. Za nerazzurri si ale příliš nezahrál. Své zkušenosti zužitkoval spíše na hostování v Corinthians a Livornu. Ani letos nemá příliš šancí na to, aby nastupoval v Manciniho základu. Cesar by se proto odchodu na další hostování zřejmě nebránil. Neapol jeho kvality bezesporu potřebuje.

/ channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články