Zpět na » Serie A » Anketa: Kdo zvítězí v Italském superpoháru?

Serie A - Anketa: Kdo zvítězí v Italském superpoháru?

0

Líbilo se

12.08. - Dnešním dnem startuje nová anketa v Serii A. Její zadání a informace k ní naleznete spolu s výsledky předešlé v tomto článku.

Stará anketa
Jak dopadnou italské týmy v předkolech evropských pohárů?

V uplynulé anketě jste ukázali, že italským týmům v předkole věříte. Do ankety hlasovalo celkem 498 čtenářů.

Možnosti, že nepoustoupí ani jeden z italských týmů, věřilo nejméně hlasujících, konkrétně 9 (1,81%). Druhou nejméně frekventovanou odpovědí byla varianta, že Lazio vypadne a Sampdoria bude v pohárech pokračovat. Ta zaujala celkem 117 hlasujících (23,49%). K postupu Lazia Řím a naopak vypadnutí Sampdorie se přiklonilo 135 čtenářů (27,11 %). Italské týmy ve vás vzbudily velkou důvěru. V poustup obou klubů do hlavní soutěže věřilo 237 hlasujících, což je 47,59 %, to znamená téměř polovina. Doufejme, že hlas většiny bude správný a oba kluby v předkole uspějí.

Nová anketa
Kdo zvítězí v Italském superpoháru?

Loňská sezona bude prakticky zakončena až příští neděli. To se na Giuseppe Meazza v Miláně utkají domácí Inter a AS Řím o italský superpohár.

Inter vstupuje do zápasu v roli loňského mistra a tedy jako mírný favorit. Navíc od svého rivala v létě přetáhl rumunského obránce Chivu. V útoku Interu zřejmě nastoupí Zlatan s novou posilou Suazem, v sestavě by neměl chybět ani Chivu, naopak zřejmě pouze lavička náhradníků zbyde na další posilu Jimeneze. Inter v přípravě příliš nezáří, ale soutěžní zápas je něco naprosto jiného.

AS Řím loni vyhrálo Italský pohár, v jehož finále porazilo právě Inter. AS navíc Inter přehrálo i v loňském druhém vzájemném zápase, takže na Inter si rozhodně věří. Chivua trenér Spalletti nahradil Juanem z Leverkusenu, stále má zájem i o Cicinha a Modesta, uvidíme, zda už budou k finále připraveni v týmu Giallorossi.

Finále začíná v neděli 19. sprna 2007 ve 20:45 na Stadio Giuseppe Meazza.

Zdeněk Leitkep / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články