Zpět na » Serie A » Sacchi má radu pro každého

Serie A - Sacchi má radu pro každého

0

Líbilo se

10.08. - Velezkušený trenér Arrigo Sacchi, který dovedl italskou reprezentaci ke stříbru na světovém šampionátu a řadu úspěchů zaznamenal i ve službách milánského AC, zhodnotil pro server gazzetta.it posily všech dvaceti účastníků Serie A. Čtěte, koho uznávaný kouč doporučuje zakoupit milánskému AC, Interu, Juventusu nebo římskému AS.

Velkým oblíbencem Sacchiho se zdá být brazilský záložník Emerson, persona non grata v Realu. Vicemistr světa z roku 1994 doporučuje středopolaře přezdívaného Puma Juventusu, Interu i milánskému AC. Bianconeri by se neměli vzdávat koupě ještě jednoho z obránců. Sacchi by osobně preferoval Heinzeho před Meirou. Svému bývalému zaměstnavateli, milánskému AC, radí kouč angažovat pravého beka Daniela Alvese ze Sevilly. Zároveň nabádá, aby rossoneri dobře sledovali své zdroje v juniorce. Inter prý demonstruje velkou sílu. Musí si dát ale pozor, aby nedoplatil na přebytek kvalitních fotbalistů. Dá se totiž předpokládat, že ne všichni dostanou tolik příležitostí, kolik si představují. Římské AS je podle Arriga Sacchiho na dobré cestě. Vyhlédnuté posily Římanů Cicinho a Modesto jsou totiž zárukou kvality.

V Udine se jedenašedesátiletému kouči zamlouvá nové složení útoku Quagliarella-Floro Flores-Di Natale, které v sobě skrývá explodující sílu. Posílit dle Sacchiho ještě potřebuje Neapol. Naléhavě by měl pod Vesův přijít ještě jeden kvalitní středopolař. Arrigo Sacchi chválí přestupovou politiku Fiorentiny, která se rozhodla vsadit na mladé hráče. Její tým považuje za téměř kompletní. Mezeru vidí na křídle, kde by Viole ideálně posloužil Quaresma z Porta. Sampdorii odrazuje Sacchi před investicí do Cassana. Pětadvacetiletý útočník v sobě nese velké riziko, že opět zklame.

/ gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články