Zpět na » Serie A » Má Cassanova budoucnost jméno Sampdoria?

Má Cassanova budoucnost jméno Sampdoria?

0

Líbilo se

10.08. - Ăštočník Antonio Cassano je vystaven zřejmě před poslední šanci, která by mu umožnila návrat do Itálie. Sampdoria nyní jedná s Realem o finančních záležitostech přestupu, který se postupně rýsuje již týden. Zdá se však, že příchodu rodáka z Bari je nakloněn spíše sportovní ředitel Marotta než kouč Mazzarri.

Cassano by v Janově rozhodně neměl snadnou pozici. V útoku Dorie bojuje o místo několik kvalitních forvardů, kteří budou mít oproti Cassanovi náskok v přípravě. Navíc díky účasti v poháru Intertoto si již teď navykávají na tempo soutěžních zápasů. V létě Sampdoria angažovala tři prvotřídní útočníky - Montellu, Bellucciho a Caracciola.

Když kouč Realu Schuster prohlásil, že s Cassanem v týmu nepočítá, objevilo se sice několik, avšak spíše zdrženlivých, zájemců o služby bývalého italského reprezentanta. Spekulovalo se o Cassanově budoucnosti v Interu, Miláně, Fiorentině nebo Neapoli. Poptávka po Cassanovi byla zaznamenána i mimo Itálii - v Německu (např. Dortmund), Rakousku (Trapattoniho Salzburg) a Anglii (např. Bolton a West Ham). Přestup pětadvacetiletého útočníka ovšem zřejmě komplikují finanční nároky španělského mitra.

/ tuttomercatoweb.it

Nejnovější články