Zpět na » Serie A » Ronaldo: AC bude favorit vždy a všude

Serie A - Ronaldo: AC bude favorit vždy a všude

0

Líbilo se

08.08. - Brazilec Ronaldo vstoupí do druhé sezóny u rossoneri. V minulém ročníku přišel až v lednu a nemohl již nastoupit do Ligy mistrů, kterou jeho spoluhráči vyhráli. Ronaldo však zazářil v Serii A. O svém týmu si brazilský bomber myslí, že je favoritem ve všech soutěžích.

"Podle mne Milán není ani o stupínek horší než kterýkoliv jiný tým. Naopak Milán bude favoritem vždy v každé soutěži, proto jaký máme kádr a proto, jaký respekt z nás mají ostatní týmy. Máme velkou historii. Určitě i Milán musí na toto brát ohled a předvést své kvality na hřišti. Zápasy se vyhrávají až na hřišti, nikdy před tím," myslí si Ronaldo. Řada konkurentů i fotbalových expertů přitom považuje za favorita italské nejvyšší soutěže Inter.

Ronaldo se vyjádřil i k přestupové politice milánského AC. Vítá nákup mladíčka Pata a současně dopočuje milánskou zkušenost i Ronaldinhovi.

Ronaldo nabádá, aby klub o Pata řádně pečoval. "Je to mladý chlapec. Těší mě, že ho mohu také poznat. Jsme poctěn tím, že on je mým fanouškem a že přišel do Milána. On je velkým příslibem a všichni hráči, nejen klub, mu musíme pomoci a začlenit ho do týmu, co nejdříve to bude možné." Podle Ronalda stačí, když se Pato bude soustředit pouze na hru. V ostatních věcech se může spolehnout na ostatní personál hráčů i funkcionářů týmu rossoneri.

Ronaldo zároveň na dálku vzkázal svému kamarádovi z reprezentace Ronaldinhovi, o kterého AC dlouhodobě usiluje, že v Miláně jsou všechny věci na správném místě. Pokud prý přijde do týmu rossoneri, může počítat s tím, že mu klub i spoluhráči vyjdou ve všem vstříc.

/ datasport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články