Zpět na » Serie A » Pato mohl skončit v Udine

Serie A - Pato mohl skončit v Udine

0

Líbilo se

08.08. - Se zajímavým příběhem dnes přišel blog fanoušků Udinese. Manuel Gerolin, bývalý přední vyhledávač hráčských talentů pro Udinese, pro stránky udineseblog.it uvedl, že brazilský supertalent Pato mohl patřít klubu z Friuli. Ăštočník mohl na sever Itálie přijít již před dvěma roky. Osud však nakonec rozhodl jinak a Pato patří velkoklubu AC Milán.

"V roce 2005 jsem byl přítomen jednomu zápasu na brazilském turnaji, a ihned mi padl do oka jeden hráč. Po dvaceti minutách utkání jsem volal Ginovi Pozzovi (presidentovi Udinese, pozn. redakce), abych mu sdělil jeho jméno. Ale požadavek Internacionalu byl jeden milion, to je bylo pro Udinese příliš," tvrdí Manuel Gerolin.

Řeč byla samozřejmě o tehdy patnáctiletém útočníkovi Alexandrovi Patovi, jehož AC Milán nakonec koupil za dvacetinásobek částky, o které se Manuel Gerolin zmínil. Udinese zřejmě propáslo životní šanci. Již před dvěma roky mohlo získat do svých řad hráče, který letos v přestupním termínu nenechával spát hráčské agenty Realu, Chelsea a rossoneri. Pato si tedy nakonec nezahraje po boku Tomášů Sivoka a Zápotočného, ale objeví se v jednom týmu s Markem Jankulovskim.

/ udineseblog.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články