Zpět na » Serie A » Juventus už nebude nakupovat

Serie A - Juventus už nebude nakupovat

0

Líbilo se

07.08. - Juventus Turín dokončil posilování týmu před nadcházející sezonou. Alespoň to prohlásil trenér Bianconeri Claudio Ranieri.

Ranieri také prohlásil, že Giorgio Chiellini určitě zůstává v Juventusu. Levý obránce Staré dámy byl velmi blízko přestupu do Manchesteru City, ale Juventus na poslední chvíli jeho transfer zastavil a Chiellini zůstane v Turíně.

"Byl jsem překvapen, když Chiellini oznámil, že chce odejít. Nejsem ale překvapen, že zůstává," prohlásil Ranieri, který nemá příliš velký výběr na postu levého obránce. Přesto však další posily nechystá.

"Už nebudeme podepisovat žádné hráče. Možná by se nám hodil obránce, ale jsem přesvědčený, že už nás nikdo neposílí," prohlásil rozhodně Ranieri.

Juventus čeká ve středu turnaj o Morettiho pohár proti Interu a Neapoli. "Rozumím očekávání fanoušků, ale ještě nejsme v nejlepší formě. Takovéhle turnaje jsou důležité, ale to, co se bude počítat, je výsledek v lize," připoměl Ranieri souboj Interu s Juventusem 4. listopadu.

"Není důležité, že teď nejsme v naší nejlepší formě. 26. srpna, až začne Serie A v ní budeme," prohlásil sebevědomě Ranieri.

Pokud Juventus skutečně už žádného dalšího obránce nepodepíše, Ranieri bude mít v nové sezoně k dispozici Andradeho, Birindelliho, Boumsonga, Chelliniho, Grygeru, Zebinu, Legrottaglieho a perspektivní mladé hráče, kterých je v klubu dostatek. Ranieri by si tak rozhodně nemusel zoufat.

Zdeněk Leitkep / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články