Zpět na » Serie A » Ze Maria se chce vrátit do Itálie

Serie A - Ze Maria se chce vrátit do Itálie

0

Líbilo se

07.08. - Brazilský obránce Ze Maria by se rád vrátil do Itálie. Zájem má údajně Parma, kde už Ze Maria v minulosti působil.

Brazilec Ze Maria je nyní v Itálii, kde hledá nové působiště. Jeho angažmá ve španělské Primera Division se mu příliš nevydařilo a Ze Maria by se rád vrátil do Serie A.

Ze Maria působil v Itálii před odchodem do Ĺ panělska celkem 10 sezon v Parmě, Perugii a Interu Milán. Parma je údajně i hlavním zájemcem o služby 34letého obránce.

"Necítil jsem se dobře ve španělské lize. Hrál jsem tady v Itálii deset let v Parmě, Perugii a Interu. Znám tu prakticky každého a rád bych naskočil zpátky do Serie A. Má jediněčnou atmosféru," říká Jose Marcelo Ferreira Ze Maria.

"Stále mám spoustu přátel i v Interu, ale cesta Interu se navždy oddělila od té mojí. Moc rád bych se připojil k týmu Parmy. Mám moc rád zdejší lidi. A jedno z mých dětí, Marcelo Junior, se tu dokonce narodil. Mám spoustu skvělých vzpomínek na Parmu. Není tu sice stejná sestava, ale tým se přebudovává. Parma bude zřejmě tvrdě bojovat o udržení, ale do několika let se opět přiblíží vrcholu," věří Ze Maria.

Ze Maria byl ve své době skvělý krajní obránce. Jeho zkušenosti by mohly převážně mladému týmu Parmy velmi pomoci.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články