Zpět na » Serie A » Stop na tři zápasy pro Mutarelliho

Stop na tři zápasy pro Mutarelliho

Stop na tři zápasy pro Mutarelliho © -

0

Líbilo se

06.11. - Tresty Serie A: Záložník Lazia Řím Massimo Mutarelli dostal tří zápasový stop za insultování rozhodčího. Stop na jeden zápas obdržel i Pavel Nedvěd.

Mutarelli byl vyloučen v posledních okamžicích zápasu, v němž Lazio prohrálo s Fiorentinou. Červenou kartu viděl poté, co slovně napadal rozhodčího zápasu. Vehementně protestoval i po opuštění hřiště a disciplinární komise to ohodnotila zákazem startu ve třech zápasech.

Stop na jeden zápas dostali také Mirko Pieri (Sampdoria), Marco Borriello (CFC Janov), Saša Bjelanovič (Turín), Amauri (Palermo), Roberto Guana (Palermo), Paul Codrea (Siena), Pavel Nedvěd (Juventus) a Luca Saudati (Empoli).

Potrestáni ještě mohou být Lazio a Juventus. Disciplinární komise si totiž přizvala odpovědné osoby, aby vysvětlily incindenti na stadionech. Očekává se, že zmíněným klubům budou zavřeny tribuny pro domácí fanoušky. Fanoušci Lazia během zápasu s Fiorentinou pokřikovali na Adriana Mutu "Cikáne" a fanoušci Juventusu stejnou nadávkou počastovali Zlatana Ibrahimoviče.

Kam dál?

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Související odkazy
Nejnovější články