Zpět na » Serie A » Serie A opět hlavně v neděli od 15h

Serie A - Serie A opět hlavně v neděli od 15h

0

Líbilo se

06.08. - Týden po zveřejnění rozlosování dnes Italská fotbalová federace oznámila, jaký bude časový plán zápasů Serie A a Serie B. Italského fotbalu se oproti loňské sezóně příliš změn nedotkne. Hlavní víkendový program je opět naplánován na nedělní odpoledne od 15:00.

Italská Serie A se bude hrát takřka v nezměněném časovém sledu jako v loňské sezóně. V sobotu budou na programu dvě předehrávky, od 18:00 a 20:30. V neděli odpoledne se bude hrát sedm utkání od 15:00. Program pak uzavře dohrávka od 20:30.

Kola, která se budou hrát uprostřed týdne, ve středu, se odehrají kompletně od 20:30. Drobná odchylka oproti běžným zvykům je nachystána na 30. kolo o velikonoční sobotu 22. března. Tehdy bude mít devět zápasu výkop od 15:00 a dohrávka začne ve 20:30. V závěrečných čtyřech kolech v Serii A nebudou žádné předehrávky ani dohrávky.

Změna v programu může nastat v souvislosti s účastí italských týmů v evropských pohárech.

V Serii B je hlavní program naplánovan na sobotu od 16:00. Předehrávky se budou hrát v pátek, dohrávky v pondělí, a to vždy od 21:00. Mimovíkendová kola se budou hrát v úterý od 20:30. V programu Serie B jsou naplánovány i drobné výjimky. Některá kola se odehrají například v neděli.

/ datasport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články