Zpět na » Serie A » AC má Pata, Inter chce Nasriho

AC má Pata, Inter chce Nasriho

0

Líbilo se

07.08. - Rivalita mezi milánskými sousedy je neúprosná. Sotva AC Milán dojednal přestup s brazilským supertalentem Patem, chtějí zástupci Interu svého soka trumfnout. Nerazzurri mají podle dnešního vydání Corriere dello Sport políčeno na Francouze Nasriho z Marseille. Jsou za něj ochotni vyplatit až 25 milionů eur.

Dvacetiletý ofensivní záložník Samir Nasri má za sebou velmi úspěšnou sezónu v dresu Olympique Marseille. Jako opora týmu se prosadil i v dresu francouzské seniorské repezentace. Hráč upoutal nebývalý zájem evropských velkoklubů. Francouz s alžírskými kořeny je například snem klubového vedení Realu Madrid.

Nyní podle italského deníku Corriere dello Sport vážně uvažuje o koupi Nasriho Inter Milán. President Massimo Moratti sice v minulých dnech prohlásil letní přestupy svého klubu za uzavřenou kapitolu. Kdo by si myslel, že Moratti o dalších posilách neuvažuje, mýlil by se. Plány presidenta italského mistra nejspíš změnila závist způsobená pohledem na Pata procházejícího se ulicemi Milána za doprovodu konkurentů z AC. Od ledna by se měl Brazilec objevit dokonce na trávnících Serie A. Moratti má proto v plánu do zimy vyjednat se zástupci Marseille přestup Nasriho. Za něj hodlá zaplatit až 25 milionů eur, tedy o 5 milionů více, než kolik Milán vynaložil za Pata.

Francouz Nasri, mnohými považovaný za Zidanova nástupce, může mladšího brazilského kolegu trumfnout kromě ceny ještě v jedné záležitosti. Začíná si budovat stabilní pozici ve francouzské reprezentaci a lze jej považovat již nyní za "hotového" hráče. O Patovi se všeobecně soudí, že pro evropský fotbal musí ještě dozrát.

/ corrieredellosport.it

Nejnovější články