Zpět na » Serie A » Cíle Neapole: Brighi a Cruz

Serie A - Cíle Neapole: Brighi a Cruz

0

Líbilo se

06.08. - SSC Neapol se dál snaží posílit svůj kádr. Hlavním cílem vedení klubu je údajně příchod středního záložníka a kanonýra.

Středním záložníkem by měl být údajně kmenový hráč AS Řím Matteo Brighi. Brighi několik posledních let putuje po hostováních. Brighi začal kariéru v Rimini, odkud si ho vytáhl Juventus Turín. Tam ale nedostal šanci pravidelně hrát a postupně hrál v Bologni, Parmě a Brescii, než si ho vytáhlo Chievo, kde odehrál tři sezony. Nyní se zdá, že by se mohl prosadit do kádru AS Řím. Proti West Hamu odehrál v přípravě velmi dobrý zápas a trenér Spaletti se údajně rozhodl, že Brighi si zaslouží šanci u Giallorossi. Neapolští se ale nezvdávájí naděje a věří, že Brighi se stane tahounem jejich týmu.

Ve svém klubu na tom není dobře ani druhá vyhlédnutá posila Neapole, Julio Cruz. Cruz má v Interu konkurenci hned několika skvělých kanonýrů. Jeho šance, že by se prosadil do základní sestavy mistra přes Adriana, Zlatana, Crespa a Suaza nejsou příliš vysoké a tak by mohl být odchod do Neapole řešením. V Interu ale nechtějí o jeho odchodu ani slyšet, Cruz je spolehlivý kanonýr, který v případě neúčasti na hřišti nevíří vodu.

Neapol by letos ráda útočila na poháry, ale její tým zatím posílili pouze Hamšík, Gargano a Lavezzi.

Zdeněk Leitkep / transfermarketweb.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články