Zpět na » Serie A » Dainelli a Frey: Proč ne Scudetto?

Dainelli a Frey: Proč ne Scudetto?

Dainelli a Frey: Proč ne Scudetto? © -

0

Líbilo se

06.11. - Dvě opory Fiorentiny, brankář Sebastien Frey a kapitán Dario Dainelli, se vyjádřili k možnému útoku Fialek na Scudetto. Ani jeden z nich nevidí důvod, proč se o něj nepokusit.

Kapitán Fiorentiny Dario Dainelli patří k nejlepším středním obráncům Serie A. V Pise narozený obránce vede jako kapitán tým, který nebyl poražen už více než dvacet zápasů v řadě v různých soutežích. Ve čtvrtek ho čeká další zápas proti Elfsborgu v Poháru UEFA.

"Bude to těžký zápas, o soupeři jako o týmu toho moc nevím. Mluvil jsem s trenérem a on už ví, jak je zastavit," prohlásil Dainelli k zápasu.

"Nikdy jsem nepřemýšlel o tom, že bych byl třetím kapitánem, který s Fiorentinou vyhrál Scudetto. Ale jsme na správné cestě. Neznám důvod, proč se o to nepokusit. Nemusí to být nesplnitelný sen," říká Dainelli o Scudettu.

Brankář Sebastien Frey je mnohem konkrétnější. O titulu mluví velice otevřeně.

"Hrajeme tak, abychom Scudetto vyhráli. Nebojíme se ani Interu. Máme možnost titul získat, stále se zlepšujeme. Proč si stanovovat nějaké limity? Musíme zůstat nohama na zemi. Inter má několik vyjímečných hráčů, ale v prosinci je můžeme porazit," prohlásil Frey.

"Toni je jeden z nejlepších útočníků světa. Ale jeho odchod dal šanci jiným. Ostatní na sebe vzali odpovědnost a díky tomu jsme druzí. Klub pracuje fantasticky a rodina Della Valle z něho buduje giganta světového fotbalu," věří Frey Fiorentině.

Fiorentina chce letos bojovat o úspěchy na všech třech frontách. Boj na třech frontách ukáže, zda je její síla k útoku na Scudetto dostatečná.

Kam dál?

/ channel4.com, goal.com

Nejnovější články