Zpět na » Serie A » Siena se poohlíží po útočníkovi

Siena se poohlíží po útočníkovi

0

Líbilo se

05.08. - Siena měla v loňské sezóně velké problémy se střeleckou potencí. Posílení útoku je z tohoto důvodu pro toskánský klub nutností. Jenže bíločerným na poslední chvíli odřekl přestup Ljuboja a kouč Mandorlini nadále pociťuje, že klubu chybí schopný kanonýr. Toskánci se proto zaměřují na trojici Cacia, Bogdani, Rigano.

"Nějaký hráč by mohl přijít, ale nedokáži specifikovat na jakou pozici, a už vůbec nedokáži říct nějaké jméno," uvedl trenér Sieny Mandorlini po včerejším vítězství nad Ascoli. Nejméně zatím Toskánci posilovali útok.

Jedna z velkých chystaných posil stěhování na stadion Artemia Franchiho na poslední chvíli odmítla. Srbský útočník Danijel Ljuboja byl již jednou nohou v Sieně, jenže nakonec se jeho přestup zastavil na detailech. Jedinou novou tváří v útoku týmu kouče Mandorliniho zůstává Italo-Argentinec Forestieri. Sedmnáctiletá posila z Janova má sice pověst velkého fotbalového talentu. Na to, aby se stal střeleckým tahounem Sieny, však potřebuje dozrát.

Podle serveru tuttomercatoweb.it jsou v hledáčku Sieny pro útok tři hlavní jména - Christian Rigano (Messina, 33 let), Erjon Bogdani (Chievo, 30 let) a Daniele Cacia (Piacenza, 23 let). Kolem všech třech zmiňovaných se však točí několik zájemců. Bogdaniho s Caciou sleduje Neapol, Rigana zejména Livorno. Cacia by se navíc mohl stát nástupcem Bianchiho v Reggině.

S Albáncem Bogdanim již mají v Sieně jisté zkušenosti. Během sezóny a půl vysoký útočník nastřílel za Sienu 13 ligových branek. Rigano může Sieně poskytnout cenné zkušenosti. Cacia by mohl být dobrou investicí vzhledem ke svému potenciálu.

/ tuttomercatoweb.it

Nejnovější články