Zpět na » Serie A » Kaká: Rossonero navždy

Kaká: Rossonero navždy

0

Líbilo se

05.08. - Kaká je připraven prodloužit svou smlouvu v Miláně až do roku 2012. Zároveň prohlásil, že je připraven být "Rossonero" po celou dobu kariéry.

Přestože se stále objevují další a další spekulace o zájmu Realu Madrid o Kaká, AC Milán se zřejmě dohodl s Kaká na prodloužení smlouvy. Podle ní má Kaká zůstat v Miláně až do roku 2012. Kaká je ale připraven zůstat v Miláně ještě déle.

"Jestli budu Rossanero po zbytek kariéry? To závisí na prezidentu Berlusconim a jestli on řekl, že mě chce udržet v Miláně do konce kariéry, věřím mu. Už jsme měli schůzku na toto téma," prohlásil Kaká pro Sky Italia.

Podle posledních zpráv je pro Kaká v Miláně připravena nová smlouva. Podle ní by měl Kaká vydělávat 6,5 milionu euro ročně až do roku 2012. Podle španělských médií má naopak Berlusconi jednat s Realem v Moskvě, kde jsou oba týmy na Railways Cupu.

"To se mě prakticky netýká. Carlo Ancelotti udělal pár vtipů, že se mám připojit k Realu. V tuhle chvíli je pro mě celá ta záležitost s Realem jeden velký vtip," prohlásil Kaká.

Kaká s Milánem v loňské sezoně ovládl Ligy Mistrů. Nejenže s klubem slavil vítězství v milionářské soutěži, ale stal se nejlepším střelcem a je žhavým kandidátem na Zlatý Míč.

"Tenhle úspěch mi hodně pomohl. Všem jsme dokázali, že jsme dobří a talentovaní hráči. Nikdo nemůže říct, že jsem v Miláně bez trofejí a proto bych měl odejít. Jsme vítěz. Za pět let v Miláně jsem vyhrál naprosto všechno. A chci být ještě lepší. Zlatý míč a cenu pro nejlepšího hráče FIFA vybojuju jedině tehdy, když zůstanu v Miláně. Tady jsou ti správní lidé. Ale hlavním cílem pro mě zůstává Mistrovství světa klubů - pro nás brazilce má speciální význam," říká Kaká.

Rossoneri odehrají turnaj o tuto trofej v prosinci v Tokyu. Stále jště tak nebudou moci využít Alexandra Pata, který může za Milán nastoupit až od ledna 2008.

"On hraje trošku jinak než já. On hraje hned za útočníky, zatímco já jsem trequartista. Ale je skvělý, má správnou výchovu, bude skutečným šampionem," věří Kaká svému krajanovi.

Kaká tak prakticky vyloučil přestup do Realu Madrid. Real se snažil Milánu vnutit Cassana s Baptistou, aby snížil cenu Kaká. V Miláně však neuspěl a podle Berlusconiho ani neuspěje.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Nejnovější články