Zpět na » Serie A » Víkend ve znamení italsko-anglických bitev

Serie A - Víkend ve znamení italsko-anglických bitev

0

Líbilo se

04.08. - V sobotu a v neděli čeká pětici italských týmů příprava se soupeři prvotřídní kvality. Turín, Juventus, Inter, AS Řím a Sampdoria nastoupí v Anglii proti zástupcům Premier League. Duel Tottenham - Turín má za sebou již první výkop. FotbalPortal bude souboje klubů ze Serie A a Premier League sledovat a přinese z nich reportáž.

Italsko-anglické souboj jsou letos v módě. Zástupci Serie A se v rámci přípravy střetli s ostrovany již sedmkrát. Inter proti Angličanům nastoupil již dvakrát. Arsenalu Manciniho svěřenci podlehli, za to však zvítězili na půdě Manchesteru. Juventus prohrál v Newcastlu. Lazio v Rakousku porazilo West Ham stejně jako Southampton na jeho vlastní půdě. V Amsterdamu však Rossiho svěřenci nestačili na Arsenal. V Británii nastoupila i Parma. Žlutomodří se ale střetli se skotským celkem, Celticem Glasgow, kterému podlehli.

O tomto víkendu Turín narazí na Tottenham, který vloni skončil na pátém místě nejvyšší anglické soutěže a letos bude hrát Pohár UEFA. Juventus nastoupí v Sunderlandu. Celek "The Black Cats" je stejně jako bianconeri nováčkem v nejvyšší soutěži. Mistrovský Inter se utká v Birminghamu s Aston Villou, vloni jedenáctým mužstvem v tabulce Premier League. Římské AS zavítá do Londýna, kde ho bude hostit podle statistik patnáctý nejlepší anglický tým West Ham. V neděli bude hrát Sampdoria v Newcastlu. Pro úplnost připomeňme, že "The Magpies" vloni skončili třináctí. Kromě soubojů Serie A vs. Premier League je dnes na programu ještě jeden italsko-anglický souboj. Udinese hraje na půdě druholigového Coventry.

Program italsko-anglických duelů tohoto víkendu:
Tottenham - Turín (sobota 15:00)
Sunderland - Juventus (sobota 16:00)
Aston Villa - Inter (sobota 16:00)
West Ham - AS Řím (sobota 16:00)
Newcastle - Sampdoria (neděle 16:00)

/ tuttosport.it, datasport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články