Zpět na » Serie A » Mazuch hovořil o prvních pocitech u Violy

Serie A - Mazuch hovořil o prvních pocitech u Violy

0

Líbilo se

04.08. - To, že novým působištěm brněnského odchovance Ondřeje Mazucha bude Fiorentina, je dlouhou dobu známou věcí. Až dnes ale Toskánci oficiálně představili českou posilu, člena stříbrné dvacítky ze světového šampionátu. Mazuch dostal prostor, aby pohovořil o prvních pocitech, které v novém týmu prožívá.

Přestože příprava Fiorentiny probíhá již od 14. července, Ondřej Mazuch se k týmu připojil až po skončení světového šampionátu dvacetiletých v Kanadě. Dnes klub připravil hráčovu oficiální prezentaci na soustředění v San Piero a Sieve pod dohledem sportovního ředitele Corvina. Ve Fiorentině se bude Mazuch připravovat po boku krajanů Hableho a Ujfalušiho.

"Přestup do Florencie byl mojí volbou. Cítím se fyzický silný a dobře technicky připraven. Jsem ještě mladý a věřím, že se mohu pořád hodně zlepšovat. Chci trénovat s touto partou a rychle se naučit řeč, abych co nejdříve porozuměl trenérovým pokynům. Přišel jsem ze šampionátu dvacítek, kde jsme to dotáhli až do finále. Tam nám scházelo pouze poslední vítězství. Fiorentina je velký klub s množstvím osobností ve svých řadách. Musím si také zvyknout na tréninky, které jsou velmi tvrdé a intezivní," zhodnotil první zážitky pod vedením kouče Prandelliho Ondřej Mazuch.

Sportovní ředitel Pantaleo Corvino při Mazuchově prezentaci připomněl strategii klubu vychovávat nové naděje. "Jsme klub, který hodně myslí na mladé, ale nejen to. Mazucha jsme získali již před nedávným mistrovstvím světa dvacetiletých, kde se ukázal ve světle, které vzbuzuje pozornost všech. Naší silou je spojení zkušeností s velkým potenciálem mladých. Naší prací do budoucna je prokázat kvalitu mladých a pečovat o jejich budoucnost."

/ acffiorentina.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články