Zpět na » Serie A » Ledesma pohrozil Laziu

Ledesma pohrozil Laziu

0

Líbilo se

04.08. - Záložník Lazia Řím Cristian Ledesma varoval Lazio, že v případě neúspěchu v předkole Ligy Mistrů bude chtít odejít do Betisu Sevilla.

Nabídka z Betisu dorazila do Říma v průběhu týdne, ale klub ji okamžitě odmítl. Sám hráč ale přestup ještě nevidí jako ztracený.

"Ledesma odejde do Betisu Sevilla, pokud Lazio neprojde do hlavní soutěže Ligy Mistrů," prohlásil Vincenzo D'Ippolito, hráčův agent.

"Betis nabídl Laziu 14 milionů liber za Ledesmu, to je krásná cena. Lolito to ale odmítl s tím, že nehodlá prodat hráče, který má být podle trenéra Rossiho naprosto klíčovým," vysvětlil Ledesmův agent.

"Sám Cristian odmítl několik nabídek z jiných klubů, nebyly tak dobré a on chce zůstat. Příští rok nás čeká vyjednávání o nové smlouvě s Laziem. Pokud tu Cristian ještě bude," doplnil D'Ippolito.

Lazio čeká v předkole Ligy Mistrů Dinamo Bukurešť. Pokud by Biancocelesti neuspěli, zřejmě ztratí jak možnost zahrát si v Lize Mistrů, tak i Ledesmu. Ledesma přitom přišel do Lazia teprve loni v létě z Lecce. Do povědomí fanoušků se zapsal především krásnou brankou proti AS Řím.

Zdeněk Leitkep / goal.com, channel4.com

Nejnovější články