Zpět na » Serie A » Figo do konce roku mimo hru

Figo do konce roku mimo hru

Figo do konce roku mimo hru © -

0

Líbilo se

06.11. - Luis Figo letos dohrál. Zlomenina holenní kosti, kterou Figo utrpěl po faulu od Pavla Nedvěda přesně v den 35. narozenin, ho vyřadí ze hry až do konce kalendářního roku.

Pavel Nedvěd Figa fauloval a dostal od rozhodčího žlutou kartu. Figo ale musel střídat a vyšetření ukázalo, že má zlomenou holenní kost v pravé noze. Figo by měl právě dnes podstoupit operaci. Pavel Nedvěd se už Figovi omluvil. Figo proti němu necítí žádnou zášť.

"To je fotbal. Tohle se prostě stává. Udělám všechno, abych se vrátil co nejdřívě. Mluvil jsem s Pavlem. Naše konverzace byla velmi klidná," prohlásil včera Luis Figo.

Prezident Interu Milán Massimo Moratti viděl celou situaci jinak.

"Figo se nezranil sám, byl to hnusný faul. Velmi mě to rozčílilo. Tohle se mezi velkými hráči nedělá a žádný velký hráč to nikdy neudělal. Luis prohlásil, že se to prostě stane a Nedvědovi odpustil. Je jasné, že jeden z nich není velký hráč," prohlásil Moratti s jasnou narážkou na Pavla Nedvěda.

Inter má nyní problémy se záložní řadou. K už dříve zraněným Dejanu Stankovičovi a Patricku Vieirovi nyní přibyl i Luis Figo. Navíc všichni jsou ze hry na delší dobu.

Kam dál?

Zdeněk Leitkep / channel4.com, goal.com

Nejnovější články