Zpět na » Serie A » Brocchi se Emersona nebojí

Serie A - Brocchi se Emersona nebojí

0

Líbilo se

22.08. - Záložník AC Milán Cristian Brocchi nemá strach z příchodu nového hráče do klubu, jímž je brazilce Emerson. Brocchi se chce s "Pumou" porvat o místo na hřišti.

Milán koupil Emersona z Realu Madrid za pět milionů euro. Emerson plní na hřišti podobnou roli jako Brocchi, ten se ale konkurence nebojí a Emersona zve k souboji o místo.

"Emerson bude jistě posilou týmu, ale pro mě znamená další konkurenci v boji o místo. Ale my potřebujeme bojovat o místo, znamená to pro nás lepší výkony. Vím, že nebudu hrát v každém zápase, ale jsem připraven si své místo zasloužit. Jsem šťastný, že jsem v Miláně. V loňské sezoně jsem toho odehrál hodně, letos nechci hrát méně, " říká bojovně Brocchi.

"Novináři mě upozorňují, že jsem navíc a že bych měl odejít, ale to neudělám. Zůstat v Miláně pro mě zřejmě definitivně znamená konec nadějí na místo v reprezentaci, protože nebudu hrát všechna utkání. Ale nevěřím, že bych hrál za Azzurri, i kdybych hrál ve Florencii nebo někde jinde. Červenočerný dres je pro mě stejně důležitý," říká bojovně bývalý záložník Fiorentiny. Jeho konkurenci tvoří Emerson, Gattuso, Pirlo, Seedorf a Gourcuff. Brocchi se bude muset hodně snažit.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články