Zpět na » Serie A » Vrátí se Peruzzi? NE!

Vrátí se Peruzzi? NE!

0

Líbilo se

22.08. - Aktualizováno! Na vedení Lazia Řím dál leží tíha problému, který měl vyřešit Juan Pablo Carrizo. Kdo bude brankářskou jedničkou Biancocelesti? Angelo Peruzzi to nebude, mohl by jí být Fernando Muslera.

Angelo Peruzzi na konci minulé sezony ukončil kariéru. Lazio dlouho hledalo náhradu, ale když ji našlo v argentinci Carrizovi, nová posila stále ještě nedostala italský pas. Tato komplikace možná způsobí, že Carrizův transfer se přesune až na leden. Ăšvodní ligový zápas odchytá Marco Ballotta, ale ve 43 letech má hodně daleko k ideálnímu strážci branky. Pomoc tak nabídl Angelo Peruzzi.

"Pokud to pomůže Laziu, jsem připraven se vrátit do branky. Hrál jsem za Biancocelesti sedm let a mám spoustu báječných vzpomínek a krásné vztahy s fanoušky. Pokud mě budou potřebovat, nemám problém se vrátit a znovu navléci rukavice. Věci se hodně změnily za poslední tři mesíce, ale jsem absolutně připraven klubu pomoci," vyhlásil Peruzzi pro Il Messaggero.

Peruzzi nejprve nedostal místo ve vedení Lazia a zdálo se, že jeho dobré vztahy s klubem jsou minulostí. Nyní je ale zřejmě vše naopak.


Aktualizováno:
Angelo Peruzzi dnes večer ale prohlásil, že byl špatně pochopen reportérem Il Messaggero. Svou pomocí Laziu Řím prý nemyslel svůj návrat do branky.

"Od chvíle, kdy jsem skončil, jsem svůj názor nezměnil. Po 20 letech skvělého pocitu mě ten pocit opustil a já jsem rád, že si mohu užívat volna. Můj výrok byl špatně pochopen, bylo to hlavně vyjádření podpory a lásky k Laziu. Nikdy jsem neuvažoval o návratu mezi tyče, kopačky jsem pověsil na hřebík definitivně. Reportér mě špatně pochopil," prohlásil ke zklamání fanoušků Lazia Peruzzi.

Před vedením Lazia tak dál leží problém, který se snaží vyřešit už celé léto. Kdo bude jedničkou Lazia Řím?

Server goal.com již má řešení. Novou jedničkou by měl být Uruguayec Fernando Muslera, 21 letý brankář z Nacionalu Montevideo. Lazio se již údajně dohodlo na smlouvě jak s Muslerou, tak s Nacionalem. Podrobnosti nejsou známy. U Muslery ale hrozí tentýž problém, který zřejmě znemožní angažmá Carriza.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Nejnovější články