Zpět na » Serie A » Poulsen nikým z Liverpoolu kontaktován nebyl

Poulsen nikým z Liverpoolu kontaktován nebyl

Poulsen nikým z Liverpoolu kontaktován nebyl © goal.com - Poulsen

2

Líbilo se

02.08. - Podle informací Joerna Bonnesena, hráčského agenta Christiana Poulsena, nikdo z Liverpoolu dánského fotbalistu nekontaktoval, jak se v minulém týdnu psalo.

Anglická média přišla s tím, že liverpoolský Javier Mascherano je jednou nohou v Barceloně, kde by měl nahradit Yayu Tourého, který odešel do Manchesteru City, a proto se pozornost Liverpoolu obrátila na záložníka Juventusu Turín.

Barcelona asi dá přednost dostupnějšímu Sennovi před vysoce hodnoceným Mascheranem

Jak se však ukázalo, pravdy je na tom pramálo. Mascherano s Barcelonou nejedná a zdá se, že katalánský velkoklub místo defenzivního záložníka zacelí nákupem Marcose Senny z Villarealu, jenž by ji přišel mnohem levněji než argentinský reprezentant.

Spekulace médií jsou jen spekulacemi médií, nic víc v tom není, tvrdí agent

A tím pádem není ani důvod, aby Liverpoolští kupovali dalšího defenzivního středopolaře. A pokud ano, Poulsen by to asi nebyl. "Dočetl jsem se v tisku o tom, že Liverpool usiluje o Christiana. Nikdo z Liverpoolu se nám neozval, takže musím konstatovat, že na tom, co psala média, není nic pravdivého, a dále trvám na tom, co už jsem řekl minulý týden, totiž že můj klient zůstává v Juventusu," řekl Bonnesen pro CalcioMercato.it.

Kam dál?

Ond?ej Hlavá? / TribalFootball.com

Související odkazy
Noviny
Nejnovější články