Zpět na » Serie A » Ze soupisek italských týmů 2

Ze soupisek italských týmů 2

0

Líbilo se

21.08. - FotbalPortal představuje svým čtenářům zajímavosti ze soupisek týmů Serie A zveřejněných Datasportem. Ve druhém díle přinášíme informace o týmech Fiorentina, Inter, Janov a Juventus. Vybíráme nejstaršího hráče, nejzkušenějšího muže, počet cizinců na soupisce a předběžnou základní sestavu.

Na soupisce velmi mladé Fiorentiny bude nejstarším hráčem posila z Bergama, Christian Vieri (34 let). V počtu startů v nejvyšší soutěži ale jako nejzkušenější hráč Fialkám dominuje Martin Jörgensen (285 zápasů). Prandelli má k dispozici 13 cizinců. V převaze jsou Češi s Hablem, Mazuchem a Ujfalušim. Po dvou zástupcích má ve Fiorentině Dánsko, Francie a Argentina.

Pravděpodobná sestava Fiorentiny:
(4-2-3-1): Frey; Ujfalusi, Gamberini, Dainelli, Pasqual; Donadel, Liverani; Semioli, Montolivo, Mutu; Pazzini.

Nejstarším fotbalistou na soupisce mistrovského Interu je náhradní gólman Francesco Toldo (35 let). Nejzkušenějším borcem v černomodrém dresu bude kapitán Javier Zanetti s 388 prvoligovými starty. Manciniho tým má na soupisce 25! cizinců. Mezi zahraničními fotbalisty převažují Argentinci (7) a Brazilci (4). Italové na seznamu figurují jen 4.

Pravděpodobná sestava Interu: (4-3-1-2): Julio Cesar; Maicon, Cordoba, Materazzi, Chivu; Vieira, Cambiasso, J.Zanetti; Stankovic; Ibrahimovic, Suazo.

Nejstarším hráčem Juventusu na soupisce je český záložník Pavel Nedvěd (34 let). Nejzkušenějším borcem v dresu Ranieriho výběru bude kapitán Alessandro Del Piero (331 startů v Serii A). Do nejvyšší soutěže se Juve vrací s deseti cizinci - třemi Francouzy, dvěma Portugalci, dvěma Čechy, Argentincem, Uruguaycem, a Bosňanem

Pravděpodobná sestava Juventusu: (4-4-2): Buffon; Zebina, Jorge Andrade, Grygera, Criscito; Camoranesi, Tiago, Almiron, Nedved; Del Piero, Trezeguet.

Nejstarším hráčem na soupisce kouče Gasperiniho bude náhradní gólman Alessio Scarpi (34 let). Nejvíce prvoligových zkušeností může nováčkovi nabídnout Marco Di Vaio se 177 starty. Janov vstoupí do Serie A s 8 cizinci. Převažují Brazilci (3). Chorvatsko, Argentina, Honduras, Francie a Senegal mají u červenomodrých po jednom hráči.

Pravděpodobná sestava Janova:
(3-4-3): Rubinho; Bega, De Rosa, Bovo; M.Rossi, Milanetto, Paro, Fabiano; Papa Waigo, Borriello, Di Vaio.

Infromace pocházejí ze zdroje www.datasport.it, jednotlivé soupisky se ještě mohou změnit

/ datasport.it

Nejnovější články