Zpět na » Serie A » Ze soupisek italských týmů 1

Ze soupisek italských týmů 1

0

Líbilo se

20.08. - FotbalPortal představuje svým čtenářům zajímavosti ze soupisek týmů Serie A zveřejněných Datasportem. V prvním díle přinášíme informace o týmech Atalanta, Cagliari, Catania a Empoli. Vybíráme nejstaršího hráče, nejzkušenějšího muže, počet cizinců na soupisce a předběžnou základní sestavu.

Nejstarším hráčem v Bergamu bude náhradní gólman Andrea Ivan, nejzkušenějším pak Diego De Ascentis se 189 starty v nejvyšší soutěži. Na soupisce Del Neriho týmu se nachází celkem 6 cizinců - 2 Argentinci, 2 Brazilci, Uruguayec a Bosňan.

Pravděpodobná sestava Atalanty: (4-4-1-1): Coppola; Adriano, Carrozzieri, Franceschini, Bellini; Ferreira Pinto, De Ascentis, Bernardini, Langella; Doni; Zampagna.

Cagliari má nejstaršího hráče v posile z Ascoli. Bude jím záložník Michele Fini (33). Nejzkušenějším mužem v červenomodrém dresu bude obránce Alessandro Agostini (121 startů v Serii A). Sardové mají na soupisce tři cizince - Ĺ paněla, Uruguayce a Argentince.

Pravděpodobná sestava Cagliari:
(4-4-2): Fortin; Ferri, Bianco, Lopez, Del Grosso; Foggia, Conti, Parola, Fini; Matri, Acquafresca.

Nejstarším fotbalistou sicilské Catanie bude gólman Armando Pantanelli (36). Nejvíce zkušeností v Serii A nasbíral Lorenzo Stovini s 273 starty. Catania má na soupisce sedm cizinců - 3 Argentince, Brazilce, Ghaňana, Japonce a Peruance.

Pravděpodobná sestava Catanie:
(4-2-3-1): Bizzarri; Silvestri, Terlizzi, Stovini, Vargas; Baiocco, Giacomo Tedesco; Mascara, Edusei, Caserta; Spinesi.

Nejstarším mužem na soupisce Cagniho Empoli je hlavní gólman Daniele Bassi (39 let). Nejvíce zkušeností v Serii A nasbíral obránce Daniele Adani, jenž má na kontě 189 startů. Empoli bude spoléhat pouze na dva cizince - Brazilce Edera a Uruguayce Giacomazziho.

Pravděpodobná sestava Empoli:
(4-4-1-1): Bassi; Raggi, Adani, Marzoratti, Tosto; Busce`, Giacomazzi, Moro, Antonini; Vannucchi; Saudati.

Infromace pocházejí ze zdroje www.datasport.it, jednotlivé soupisky se ještě mohou změnit

/ datasport.it

Nejnovější články