Zpět na » Serie A » Zalayeta na cestě do Neapole

Serie A - Zalayeta na cestě do Neapole

0

Líbilo se

20.08. - Ăštočník Juventusu Turín Marcelo Zalayeta se zřejmě bude stěhovat. Jeho nový domovem by se mělo stát město pod Vesuvem a místní klub SSC Neapol.

28 letý uruguajský útočník si nikdy nenašel v Turíně pevné místo v sestavě. Letos v létě navíc přišel do Juventusu Vincenzo Iaquinta a na Zalayetu už místo prostě nezbývá. Trenér Ranieri je tak připraven se s ním rozloučit. Prezident Neapole Aurelio De Laurentiis by Zalayetu naopak rád uvítal v týmu, neustále slibuje fanouškům posily, které se zatím nedaří.

"Zalayeta by se mohl stát hráčem Neapole už zítra. Je zde opravdu velká šance, že ho příští rok budeme vídat v dresu Azzurri," prohlásil dnes Daniel Delgado, hráčův agent.

Zalayeta by se měl stát nástupcem Bucchiho. Ten by měl zamířit do Sieny, která dnes potvrdila, že je blízko jeho přestupu.

"Naší prioritou je podepsat středního útočníka a nemůžeme popřít, že jsme velmi blízko získání Bucchiho. Je to typ hráče, kterho potřebujeme. Víc nemohu říct," prohlásil Manuel Gerolin, sportovní ředitel Sieny.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články