Zpět na » Serie A » Ohlasy trenérů na 11. kolo Serie A

Ohlasy trenérů na 11. kolo Serie A

Ohlasy trenérů na 11. kolo Serie A © -

0

Líbilo se

06.11. - Fotbalportal.cz Vám přináší ohlasy trenérů na 11. kolo Serie A.

Cagliari - Sampdoria 0:3

Marco Gampaolo (Cagliari): Tým hrál slušně prvních 30. minut zápasu, ale pak jsme dvakrát inkasovali a už jsme nedokázali zareagovat. Když doma prohrajete 0:3, je to velké zklamání. Musíme tento zápas vyhnat z hlavy a soustředit se na další zápas.
Walter Mazzarri (Sampdoria): V prvních minutách zápasu jsme byli v křeči, stejně jako v zápase s AC Milan, který jsme prohráli 0:5. Poté co jsme vstřelili první branku jsme šli tvrdě za svým cílem. Vítězství je důležité hlavně ziskem tří bodů, čímž jsme částečně zaplácli ztrátu s posledního zápasu a neztratili pozici v tabulce. Věřím, že letos to bude dobrá sezóna.


Catania - Atalanta 1:2

Silvio Baldini (Catania): Bylo to zasloužené vítězství. Ale v zápase jsem viděl hodně pozitivních věcí, Spinesiho gól, fakt, že jsme hřiště opustili za potlesku fanoušků a hry v duchu fair play a dobré chování našich fans.
Gigi Del Neri (Atalanta): Sebrat tři body na tomto stadioně je velmi těžké. Zaslouženě jsme vyhráli díky agresivnímu a vyrovnanému výkonu. Máme na to umístit se na 6. místě tabulky, nesmíme v to přestat věřit.


Empoli - AS Řím 2:2

Gigi Cagni (Empoli): Před zápasem jsem upozornil hráče, že nás čeká nesmírně těžký soupeř. Ztratili jsme pohodu, ale naštěstí jsme ji opět našli. Takovýto výsledek jsem nečekal, ale rozhodně není nezasloužený. Jestli Sebastian Giovinco patří do základní jedenáctky? Uvidíme, je to velmi mladý hráč a potřebuje ještě čas.
Luciano Spaletti (AS Řím): Ve druhém poločase jsme ztratili vše, co jsme těžce v prvním poločase získali. Empoli hodně bojovalo, lépe drželi míč a vytvořili si několik velkých šancí. Když hrajete skoro každý třetí den, nesmíte se divit, že na vás občas dolehne únava.


Janov - Palermo 3:3

Gian Piero Gasperini (Janov): Remíza vyhovuje Palermu. Hráli jsme skvěle, ale zasloužili jsme si o trochu víc, vlastně o hodně víc. Musíme se vyvarovat chybám na konci zápasu. Předvedli jsme skvělý výkon a nezasloužili jsme si získat jenom jeden bod.
Stefano Colantuono (Palermo): Tým bojoval až do konce a je to spravedlivý výsledek. Prezident Maurizio Zamparini nás více namotivoval. Musíme pokračovat v tvrdé práci a uklidnit atmosféru, jelikož prezident je velmi náročný a očekává výsledky.


Livorno - Udinese 0:0

Giancarlo Camolese (Livorno): Jsem spokojený s výkonem. Třetí zápas během jednoho týdne nás stal hodně sil. Můj tým byl skvělý a pokusil se vyhrát. S větším důrazem si můžeme vytvořit více protiútoků, ale v současné době je to velmi obtížné.
Pasquale Marino (Udinese): S ohledem na to, kolikátý zápas to byl během jednoho týdne, byla únava samozřejmě znát. Hráli jsme velmi dobře v prvním poločase a měli několik tutovek, ale nedokázali jsme se prosadit. Naším cílem v této sezóně je získat co nejvíce bodů.


Neapol - Reggina 1:1

Edy Raja (Neapol): Neapol dnes zničil zejména dnešní výsledek. Jsem spokojený s předvedenou hrou v prvním poločase, ale poté jsme se nedokázali vyvarovat chybám. Emanuele Calaio a Maurizio Domizzi jsou střelci penalt, kteří často nezklamou, ale chybovat je lidské.
Renzo Ulivieri (Reggina): S ohledem na vývoj zápasu nemůžeme být spokojeni s výsledkem. Neapol nedala penaltu a měla hodně šancí dát branku, ale i my jsme si vytvořili několik slibných šancí. Je to zasloužený bod a musím opět říci, že Reggina není ten tým, co by měl bojovat o záchranu v Serii A.


Parma - Siena 2:2

Domenico Di Carlo (Parma): Ve dvou posledních zápasech jsme inkasovali branku v 90. minutě a ztratili tak 4 body. Smekám před týmem, který se z toho vždy dokázal oklepat, ale musíme těmto chybám konečně vyvarovat. Jestli je prezident Ghirardi nespokojený? No nejen on, ale i my a fanoušci. Získat tří body mohlo všechno změnit, bohužel, nestalo se tak.
Andrea Mandorlini (Siena): Potřebuji vidět tým hrát ve větší pohodě v této sezóně. Ukázali jsme skvělý charakter a bojovali až do samého konce. Využili jsme dravého mládí a nevzdali se až do posledního hvizdu hlavního arbitra.

Jakub Košťan / channel4.com

Nejnovější články