Zpět na » Serie A » Anketa: Co u nás postrádáte?

Anketa: Co u nás postrádáte?

0

Líbilo se

19.08. - Po minulé anketě, ve které většina čtenářů tipovala, že vítězem italského Superpoháru bude Inter Milán, přicházíme s další otázkou. Tentokrát bychom rádi věděli, jaký druh informací v sekci Serie A na FotbalPortalu postrádáte.

V minulé anketě čtenáři tipovali vítěze italského Superpoháru. Nakolik byl jejich odhad přesný, se mohou přesvědčit již dnes večer. Většina hlasujících důvěřuje obhájci Interu. Tip na Manciniho svěřence v anketě zvolilo 250, tedy 62,03% čtenářů. Pro Řím hlasovalo 153, tedy 37,97 % účastníků ankety. Celkem se do hlasování zapojilo 403 čtenářů FotbalPortalu.


Nová anketa: Co postrádáte v sekci Serie A?

V nové anketě se zaměřujeme na samotný chod sekce Serie A na našem internetovém portálu. Rádi bychom zjistili, co u nás čtenáři postrádají. Vybrali jsme proto pět různých variant, kterým můžete přidělit svůj hlas. Pakliže se najdou tací, kterým rozsah informací poskytovaných redakcí Serie A na FotbalPortalu zcela vyhovuje, mohou zvolit variantu "nic".

Zde vám nabízíme pár důvodů, které by mohly ovlivnit váš výběr:

více info o českých hráčích v Itálii
Informace o českých fotbalistech v Itálii přinášíme našim čtenářům v rubrice "Česká stopa". Zde poskytujeme pravidelné zpravodajství o výkonech českých fotbalistů v jednotlivých kolech Serie A. Hráčů ze středu Evropy ale na Apeninském poloostrově přibývá. S tímto trendem možná poroste hlad po informacích o českých fotbalistech. V Serii A jich působí již dvouciferný počet. Zapomínat ale nesmíme ani na Herzána v Lecce a Ĺ edivce v Triestině, kteří nastupují ve druhé lize.

více info o slovenských hráčích v Itálii
Naše stránky navštěvuje i řada čtenářů ze Slovenska. I oni mají v Itálii své zástupce. Marek Hamšík je po přestupu z Brescie velkou posilou Neapole. V Serii B změnil dres záložník Blažej Vaščák, který odešel z Trevisa a Lecce do Ceseny.

více info o italských juniorech
Italští junioři patří k nejlepším na světě. Prosazují se na mezinárodních turnajích, i na klubové úrovni. Velmi kvalitní mladé hráče má v Itálii Inter, AC Milán, Juventus, AS Řím, ale i Fiorentina nebo Sampdoria. Juniorům jsme se zatím věnovali na našich stránkách velmi zřídka. Možná některým čtenářům chybí právě tento druh informací.

více aktuálních informací
FotbalPortal se snaží přinášet především aktuální informace. Kromě podrobných čerstvých článků nabízíme i krátké novinky. Někteří čtenáři však mohou nabýt dojmu, že u nás nacházejí aktualit stále málo.

více info o nižších soutěžích v Itálii
Náš redakční tým logicky preferuje předávání informací o nejvyšších soutěžích. Postupně se ale snažíme zaměřovat i na nižší ligy. Vloni byl například velký zájem o informace ze Serie B, kde hrál slavný Juventus. Serie B i letos může nabídnout zajímavou podívanou. Ve druhé lize působí řada silných týmů, které se budou chtít poprat o tři postupová místa do elitní soutěže - mezi nimi např. Brescia, Boloňa, Rimini, Piacenza, Treviso nebo Lecce. O další patra níže nalezneme například Perugiu nebo Hellas Veronu, týmy, které kdysi vzbuzovaly respekt.

/ FotbalPortal.cz

Nejnovější články