Zpět na » Serie A » Leon: Janov kráčí správným směrem

Leon: Janov kráčí správným směrem

Leon: Janov kráčí správným směrem © -

0

Líbilo se

05.11. - Hondurasan Leon, kterého FotbalPortal vyhlásil hráčem uplynulého víkendu Serie A, hýřil po souboji s Palermem nadšením. Vzhledem k postavení Janova v tabulce jej ani příliš netrápilo, že proti Sicilským vydřel tým nováčka na domácí půdě pouze bod.

Leon se za zadá veterána Fontany trefil v nedělním utkání dvakrát. Za svůj výkon byl hodnocen přísnými redaktory z Gazzetty dello Sport známkou osm na desetibodové stupnici. Leon zahrál v této sezóně fámozním způsobem již proti Udinese. Tehdy se představil v roli excelentního nahravače.

Nováčci z Janova se nacházejí v tabulce Serie A na jedenácté příčce, přestože se s nimi počítalo jako s adepty na sestup. Leona dosavadní výsledky červenomodrých těší.

"Včerejší zápas je minulostí. Mrzí mě výsledek, ale povedlo se nám hodně věcí, díky kterým můžeme být spokojeni. Po jedenácti kolech je naše postavení v tabulce, vzhledem k našim úvodním cílům, skvělé. Kráčíme správným směrem, bavíme se hrou a fanouškům se to zamlouvá. Tato odměna je pro nás důležitá," zhodnotil Leon průběh Serie A z pohledu Gasperiniho celku.

"Musíme zůstat pokorní, pracovat na sobě a zlepšovat se. Ale zatím jsme celkově spokojeni. Věřím, že tímto stylem budou pokračovat další uspokojivé výsledky. Od zítřka myslíme na Regginu," připomněl Hondurasan, že v příštím kole zavítá na hřiště bývalých chlebodárců. V Kalábrii působil jako ofensivní záložník s přestávkami celkem čtyři sezóny.

Kam dál?

Marek Numerato / genoacfc.it

Související odkazy
Nejnovější články