Zpět na » Serie A » Cannavaro možná do AC Milán

Cannavaro možná do AC Milán

Cannavaro možná do AC Milán © -

5

Líbilo se

01.06. - Kapitán italského reprezentačního družstva Fabio Cannavaro možná po mistrovství světa zamíří do Milána, kde se o něj údajně uchází tamní AC.

Cannavaro před pár týdny předčasně ukončil své angažmá v Juventusu Turín, kde mu byla předběžně ukončena smlouva, která měla vypršet až v létě příštího roku. Od té doby se spekuluje, kam kapitán mistrů světa z roku 2006 poputuje dále.

Cannavarův agent: Jsem ve spojení s AC

V úvahu zpočátku přicházela hlavně Neapol, pak se hlavním favoritem stala Parma, ale nyní se zdá, že nakrátko střižený obránce nakonec spustí kotvy v Miláně. Fotbalistův agent Gaetano Fedele je prý s funkcionáři AC Milán v kontaktu a po skončení světového šampionátu by w nimi měl začít jednat o podmínkách kontraktu pro svého klienta.

AC Milán jej lanařil už vloni

V září sedmatřicetiletý rodák z Neapole a držitel Zlatého míče pro nejlepšího fotbalistu Evropy za rok 2006 už ve své hráčské kariéře vystřídal kluby, jako jsou Neapol, Parma, Inter Milán, Real Madrid nebo naposledy již zmiňovaný Juventus. "Rossoneri" se o jeho služby ucházeli už vloni v létě, kdy odcházel z Realu.

Kam dál?

Ond?ej Hlavá? / FotbalPortal.cz

Anketa

Byl by Cannavaro pro AC Milán užitečným hráčem?

Určitě ano. (11)

Určitě ano. 22,4%

Spíše ano. (8)

Spíše ano. 16,3%

Spíše ne. (5)

Spíše ne. 10,2%

Určitě ne. (25)

Určitě ne. 51,0%
Celkový počet hlasů: 49
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Noviny
Nejnovější články