Zpět na » Serie A » Bianchi: Serie A nemá konkurenci

Serie A - Bianchi: Serie A nemá konkurenci

0

Líbilo se

19.08. - Ăštočník Rolando Bianchi vloni ohromil Itálii v dresu Regginy. Jeho střeleckých schopností si všiml i tým Manchester City. Bianchi se nakonec do Anglie přestěhoval. Na kanonýrské kvality italské posily nyní spoléhá kouč Eriksson. Po pár týdnech v Premier League je Bianchi přesvědčen, že nejlepší ligou na světě zůstává Serie A.

Bianchi střelecky ozdobil už svůj debut v Anglii. Manchesteru City v 1. kole Premier League pomohl k výhře 2:0 nad West Hamem. Nyní (krátce po uzávěrce tohoto článku, pozn. autora) čeká Bianchiho derby s Manchesterem United.

"Je to derby, ale atmosféra je odlišná ve srovnání s Itálií. Lidé vás nezastavují na ulici, žijí si svůj život. Takže vášeň a rivalita je cítit pouze uvnitř stadionu. Tlak zde přichází ze strany médií, která opravdu nahlas zdůrazňují význam bitvy s United," popsal Bianchi pro list Corriere dello Sport, jak vnímá atmosféru na Ostrovech.

Italský fotbal útočníkovi částečně chybí. "Určitě postrádám Serii A, která představuje nejlepší ligu na světě. Ale Premier League je pro mne velký krok, abych ukázal svou cenu." Anglii prý ale zvolil, protože se mu nezamlouvaly nabídky od italských týmů.

Bianchi zatím stále čeká na pozvánku do reprezentace. V nominaci na zápas v Maďarsku pro útočníka City místo nebylo. Trenér Donadoni jej však hodlá v budoucnu sledovat. Pokud bude Rolando ve formě, určitě azurový dres jednou oblékne.

/ channel4.com, Corriere dello Sport

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články