Zpět na » Serie A » Cassano: Chci číslo 99 a vilu u moře

Serie A - Cassano: Chci číslo 99 a vilu u moře

0

Líbilo se

18.08. - Antoniovi Cassanovi se konečně vrátil úsměv do tváře. Po trápení v Realu se pomalu zabydluje v Janově, kde bude oblékat dres Sampdorie. Zde ho potěšilo přivítání dvou tisícovek fanoušků. Cassano v Janově zatím zůstává skromný. Stačí mu dres s číslem 99 a vila u moře.

Z Cassanových slov je znát, že jeho nálada se zlepšuje. V jeho myšlenkách se opět promítá optimismus. "Je mi 25 a pořád ještě nejsem starý. Mám před sebou alespoň sedm osm let, abych dosáhl velkých věcí," uvažuje posila Sampdorie.

Pod Mazzarrim by měl Antonio nastupovat v dresu s číselnou kombinací dvou devítek. "Je to částečně projev úcty k Ronaldovi, mému velkému kamarádovi," upřesnil svůj výběr Cassano. S Ronaldem byl v Realu takřka na jedné lodi. Oba útočníci se totiž postupem času ocitli v nemilosti kouče Capella. K bývalému trenérovi se italský forvard dnes odmítá vyjadřovat.

Cassano mohl převzít i dres s číslem 10. Ten ale ponechal volný, protože ho považuje za vlastnictví Francesca Flachiho. Bývalý kapitán Dorie má momentálně pozastavenou činnost za to, že neprošel dopingovým testem. Ve Flachiho těle byly nalezeny stopy kokainu.

Kromě dresu s číslem 99 má Cassano ještě jedno přání. "Chci vilu u moře, protože stávání ráno se sluncem a mořem na obzoru mě dělá šťastným. Itálie mi chyběla. Potřeboval jsem se sem vrátit. Mimo svoji zemi jsem byl nesvůj," odkryl své vnitřní pocity rodák z Bari.

/ gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články