Zpět na » Serie A » Osvaldo ve Fiorentině s devítkou

Osvaldo ve Fiorentině s devítkou

0

Líbilo se

16.08. - "Batistutova" devítka má ve Florencii nového majitele. Stal se jím další argentinec, tentorkát nová posila Fiorentiny Pablo Osvaldo.

Pablo Osvaldo přišel do Florencie tento týden z Atalanty. Minulou sezonu odehrál na hostování v Lecce. Nyní přichází do Fiorentina a dostal na dres v klubu posvátnou devítku.

"Jsem velmi šťastný, že jsem tady. Vím, že se musím ještě spoustu věcí naučit, ale jsem připraven tvrdě na sobě pracovat," prohlásil osvaldo.

"Doufám, že splním trenérova očekávání. Jsem trenérovi okamžitě k dispozici. Batistuta byl velmi důležitý hráč, ale číslo pro mě nebylo důležité. Mám tohle číslo rád, vím, co znamená tady ve Florencii díky Batimu. Proto jsem si ho vybral. Je pro mě čest nosit ho," dodal hrdě Osvaldo.

Osvaldo dal loni v Serii B za Lecce osm branek. Nepřichází tedy rozhodně jako vyhlášený kanonýr. Trenér Prandelli ho ale v týmu vítá.

"Chtěl jsem ho, hrál dobře minulou sezonu. Sledovali jsme ho přes dva měsíce, jednání byla dlouhá. Dost jsme investovali, ale nejde vždy jen o peníze," prohlásil trenér Fiorentiny.

Osvaldo vyšel Fiorentina na zhruba 3,5 milionu euro. Kdyby se prosadil stejně, jako jeho předchůdce Pazzini, který také přišel z Bergama, Fiorentina by vynaložených peněz rozhodně nelitovala.

Zdeněk Leitkep / firenzeviola.it

Nejnovější články