Zpět na » Serie A » Mexes si dělá nepřátele

Serie A - Mexes si dělá nepřátele

1

Líbilo se

14.08. - Sezóna ještě nezačala a francouzský zadák Philippe Mexes už si dělá nepřátele na všech stranách. Jeho slova dnes nejspíš pořadně rozladila příznivce Pavla Nedvěda i Lazia. Radost naopak musí mít tifosi AS. Mexes totiž věří, že se svými spoluhráči vybojuje pro příznivce vlků Superpohár.

S Nedvědem se Mexes několikrát střetl v přátelském utkání v sobotu v Ceseně. Oba hráči nakonec dostali za nesportovní chování po žluté kartě. Mexes vidí hlavního viníka v záložníkovi Juventusu. "K fyzickému kontaktu dochází i v přátelských zápasech, ale Nedvěd to přehnal. Je mi nesympatický," řekl Mexes o Nedvědovi. A svůj vztah k českému záložníkovi vyjádřil vulgární frází. V podstatě naznačil (mnohem vulgárnějším způsobem), že ho Nedvěd štve.

Kromě příznivců držizele Zlatého míče z roku 2003 Francouz naštval pravděpodobně i fanoušky Lazia. Mexes novinářům z Gazzetty dello Sport prozradil, že bude rád, když Lazio vypadne v předkole Ligy mistrů. Nerad by totiž na městského rivala narazil v dalších fázích soutěže.

Vedle nevraživosti k Nedvědovi a Laziu Mexese nyní zaměstnávají i úvahy o finále Superpoháru s Interem. Francouz z ligového mistra strach nemá. "Věříme si , jedeme do Milána zvítězit a odvést co nejlepší výkon."

/ gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články