Zpět na » Serie A » Dohrávka 22. kola Serie A: Parma získala s Interem bod

Dohrávka 22. kola Serie A: Parma získala s Interem bod

Dohrávka 22. kola Serie A: Parma získala s Interem bod © -

1

11.02. - REVIEW Parma po neúspěšných zápasech zabrala a proti vedoucímu Interu získala velice cenný bod. Zápas skončil 1:1.

20 tisíc diváků na stadionu Ennia Tardini viděli utkání, které se hrálo pouze na jednu branku. Inter měl po celý zápas tlak, nakonec se však raduje pouze z jednoho bodu. Parma se dostala dokonce do vedení. V 55. minutě zahrávali domácí roh, César míč sice vyrazil, ten se však dostal Bojinovovi, který už míč dotlačil za brankovou čáru. Trenér Interu José Mourinho na tento moment okamžitě zareagoval, když v 57. minutě na hřiště poslal čtvrtého útočníka - Maria Balotelliho. Ten se mu za okamžitě odvděčil. V 59. minutě měl Inter výhodu rohu, míč propadl právě k Balotellimu, který už měl snadnou práci. V 72. minutě přišla pro Parmu komplikace, když obránce Valiani dostal druhou žlutou a musel opustit hřiště. Inter toho však nevyužil a zápas tak skončil 1:1. Parma se posunula na 12. místo, Inter je samozřejmě stále první.

Parma - Inter 1:1
Branky: 55. Bojinov - 59. Balotelli
ČK: 72. Valiani (Parma)